קו 49
חיפה←טירת כרמל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 49 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 49 (חיפה←טירת כרמל) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני ומסתיים במרכז לבריאות הנפש טירת כרמל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 49 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←טירת כרמל (35 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
הרצל/צומת טירת כרמל
הרצל/כרמלים
הרצל/המלאכה
הרצל/לח''י
אצ''ל/הרצל
גן נדיר/אצ''ל
קופת חולים כללית/אצ''ל
הכלניות/ז'בוטינסקי
בי''ס צמח/נרקיסים
שדרות אריאל שרון/נרקיסים
שדרות אריאל שרון/השחף
האנפה/שדרות אריאל שרון
שדרות מנחם בגין/האנפה
שדרות מנחם בגין/השחף
ויצמן/נרקיסים
מתנ''ס/ז'בוטינסקי
לשכת התעסוקה/ז'בוטינסקי
קופת חולים כללית /ששת הימים
משטרה/הפלמח
קופת חולים מאוחדת/הדקל
הזית/לניאדו
לניאדו/הרימון
ששת הימים/הצנחנים
לוי אשכול/הארז
נתן אלבז/גורדון
גיורא יוספטל/גורדון
גיורא יוספטל/רזיאל
רזיאל/יצחק בן צבי
בית עלמין/רזיאל
מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל
שאלות ותשובות לגבי קו 49
מתי מתחיל לפעול קו 49?
קו 49 מתחיל לפעול ב-05:20 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 49 מפסיק לעבוד?
קו 49 מפסיק לפעול ב-15:50 בשישי
מתי מגיע קו 49?
כדי לראות מתי קו חיפה←טירת כרמל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←טירת כרמל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 49 (חיפה←טירת כרמל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←טירת כרמל (חיפה←טירת כרמל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 49 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 49 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 49 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 49 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 49
קו 49 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:20 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:20 | 15 - 30 |
ב׳ | 05:20 - 23:20 | 15 - 30 |
ג׳ | 07:00 - 23:15 | 30 - 75 |
ד׳ | 05:20 - 23:20 | 15 - 30 |
ה׳ | 05:20 - 23:20 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:10 - 15:50 | 20 - 30 |
ש׳ | 20:40 - 23:00 | 25 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל49 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 49 (חיפה←טירת כרמל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 49
תעריף הנסיעה ב49 (חיפה←טירת כרמל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
49 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 49 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל.
קו 49 (חיפה←טירת כרמל) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 49. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 49.
מעקב אחר קו האוטובוס 49 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 49 (חיפה←טירת כרמל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 49 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 49 ב-ישראל
49 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 1 - שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-3#/ לוח זמנים
- 94 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->הדקל/הברושים-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 977 - מסוף עין התכלת/איסוף-נתניה<->הכלנית/הנורית-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 30 - מעלות דוד/סביון-רכסים<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 48 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#דימונה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 405 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 15 - חניון אגד-רחובות<->חניון אגד-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 13 - חסן שוקרי/הנביאים-חיפה<->ערד/יד לבנים-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 164 - מגדלי העיר/שדרות יעקב-ראשון לציון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-2ש
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת דימונה-דימונה<->שדרות הרצל/שדרות אריאל שרון-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים