קו 6
בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 6 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 6 (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס אלאקואס ומסתיים במסוף אום אל פחם.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 6 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם (11 תחנות)
בי''ס אלאקואס
בי''ס קהילתי חט''ב ואדי אלנסור
עין ח'אלד/עין אל מג'ארה
אלי בן אבי טאלב/עין ח'אלד
עלי בן אבי טאלב/אל אשערי
בי''ס תיכון דאר אלחכמה
עלי בן אבי טאלב
מסעף מי עמי
כביש 65/אום אל פאחם א
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסוף אום אל פחם
שאלות ותשובות לגבי קו 6
מתי מתחיל לפעול קו 6?
קו 6 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 6 מפסיק לעבוד?
קו 6 מפסיק לפעול ב-15:20 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 6?
כדי לראות מתי קו בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 6 (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 6 של קווים (Kavim) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 6 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 6 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 6 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 6
קו 6 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 15:20 | 20 - 40 |
ב׳ | 20:20 - 23:00 | 20 |
ג׳ | 05:10 - 22:30 | 15 - 20 |
ד׳ | 05:10 - 22:30 | 15 - 20 |
ה׳ | 05:10 - 22:30 | 15 - 20 |
ו׳ | 05:10 - 15:20 | 20 - 40 |
ש׳ | 20:20 - 23:00 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל6 (מ בי''ס אלאקואס), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 6 (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 6
תעריף הנסיעה ב6 (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
6 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 6 היא בי''ס אלאקואס והתחנה האחרונה היא מסוף אום אל פחם.
קו 6 (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 6. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 6.
מעקב אחר קו האוטובוס 6 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 6 (בי''ס אלאקואס←מסוף אום אל פחם) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 6 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 6 ב-ישראל
6 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 458 - בי''ס האמנים/עוזי חיטמן-רמלה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 56 - אבא אחימאיר/הרב מרדכי שרעבי-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 13 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מסוף שוהם-שוהם-27/ לוח זמנים
- 331 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 20א - דרך ארץ/אשל-חריש<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 160 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 54 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->משך חכמה/השלה-מודיעין עילית-12/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 77 - מכבים/חרמון-שוהם<->שד. עמק איילון/האודם-שוהם-20
- 892 - בי''ח בלינסון/גשר אבנת-פתח תקווה<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 475 - ארבע עונות/נירים-לוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 14 - החלוצים/הפרדסים-צור משה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 110 - מזכירות-מבוא חורון<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-15/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים