קו 78
ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 78 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 78 (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל) יש 19 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת כרמיאל/רציפים ומסתיים בת. רכבת כרמיאל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 78 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל (19 תחנות)
ת. רכבת כרמיאל/רציפים
צומת כרמיאל
מסעף נחף
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף שזור
צומת סאג'ור
צומת ראמה
מסעף נחל צלמון
נחל צלמון
מ.גב.צלמון
מחנה צלמון
סלמה
סלמה שכונה מזרחית
צומת ראמה
צומת ראמה מערב
מסעף שזור
צומת מעלה כמון/כביש 85
מסעף נחף
ת. רכבת כרמיאל
שאלות ותשובות לגבי קו 78
מתי מתחיל לפעול קו 78?
קו 78 מתחיל לפעול ב-08:30 בשני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 78 מפסיק לעבוד?
קו 78 מפסיק לפעול ב-15:30 בשני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 78?
כדי לראות מתי קו ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 78 (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 78 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 78 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 78
קו 78 פועל בשני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 08:30 - 15:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | 08:30 - 15:30 | 420 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 08:30 - 15:30 | 420 |
ה׳ | 08:30 - 15:30 | 420 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל78 (מ ת. רכבת כרמיאל/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 78 (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 78
תעריף הנסיעה ב78 (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
78 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 78 היא ת. רכבת כרמיאל/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת כרמיאל.
קו 78 (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל) פועל בשני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 78. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 78.
מעקב אחר קו האוטובוס 78 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 78 (ת. רכבת כרמיאל/רציפים←ת. רכבת כרמיאל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 78 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 78 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 988 - הנרקיסים/האירוסים ב-רכסים<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2א/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 503 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קניון לב קצרין-קצרין-1א/ לוח זמנים
- 832 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 421 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מצדה-מצדה-18תל אביב-יפו ↔ מ.א. תמר/ לוח זמנים
- 88 - אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים<->אליהו חכים/מאיר פיינשטיין-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 3 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 6 - תחנה תפעולית/חניון מלחה-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 16א - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-2ה/ לוח זמנים
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 202 - ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 1 - הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-3#/ לוח זמנים
- 33א - מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה<->מרכז הכרמל/אודיטוריום-חיפה-3כ/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הנגב/אילות-אילת<->חנה וסע מבואות אילת-אילת-1#/ לוח זמנים
- 901 - מלכי ישראל/הטורים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - עזרא/סמטת נחמני-רחובות<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1ז/ לוח זמנים
- 909 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2נ/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים