Električka - 8

8

Kamenné Nám.

MHD Bratislava-Tram

8 električka Harmonogram a zastávky trasy

8 električka (Smer: Kamenné Nám.) 15 stanice odchádza z Astronomická a končí Kamenné Nám..

8 električka:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 4:50 a končí na 23:52. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek 8 električka stanice a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Kamenné Nám.

Chlumeckého 18469/40 Ružinovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Tomášikova 46 Komárnická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Herlianska-Oc Retro Ružinovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nemocnica Ružinov 113/8 Komárnická, Bratislava Prichádzajúce príchody
Slovanet 72 Záhradnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Saleziáni 568/32 Miletičova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavské Mýto 4926/56 Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Legionárska 4092/34 Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Blumentál 2778/37 Radlinského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stu 2767/13 Radlinského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vysoká 53 Obchodná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Poštová-Martinus 513/14 Obchodná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kamenné Nám. 2183/9 Špitálska, Bratislava Prichádzajúce príchody

8 FAQ

Kedy začne fungovať 8 električka?

8 električka začne prevádzku 4:50 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 8 električka fungovať?

8 električka prestane prevádzkovať 23:52 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde 8 električka?

Kedy príde Kamenné Nám. Električka? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Kamenné Nám. Električka, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam 8 električka zastávok

Astronomická • Chlumeckého • Súmračná • Tomášikova • Herlianska-Oc Retro • Nemocnica Ružinov • Slovanet • Saleziáni • Trnavské Mýto • Legionárska • Blumentál • Stu • Vysoká • Poštová-Martinus • Kamenné Nám.

Zoznam ulíc 8 električka

18469/40 Ružinovská • 46 Komárnická • Ružinovská • 113/8 Komárnická • 72 Záhradnícka • 568/32 Miletičova • 4926/56 Krížna • 4092/34 Krížna • 2778/37 Radlinského • 2767/13 Radlinského • 53 Obchodná • 513/14 Obchodná • 2183/9 Špitálska

8 električka Harmonogram

8 električka linka prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 4:50 - 23:52

Pondelok 4:50 - 23:52
Utorok 4:50 - 23:52
Streda 4:50 - 23:52
Štvrtok 4:50 - 23:52
Piatok 4:50 - 23:52
Sobota 4:50 - 23:52
Nedeľa 4:50 - 23:52
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy 8 električka je Astronomická a posledná zastávka je Kamenné Nám.. 8 (Smer: Kamenné Nám.) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: 8 má 15 stanice a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 16 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Tram navrhované trasy, trasy v reálnom čase električka, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie 8 električka stanice vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán električka pre 8 električka, aby ste mohli vyraziť na cestu.

8 pri mne

Alternatívne Smery

MHD Bratislava-Tram v Bratislava

9 4 3 1 5 6 2

8 FAQ

Kedy začne fungovať 8 električka?

8 električka začne prevádzku 4:50 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba 8 električka fungovať?

8 električka prestane prevádzkovať 23:52 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde 8 električka?

Kedy príde Kamenné Nám. Električka? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Kamenné Nám. Električka, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie