Autobus - N33

N33

Kuklovská

MHD Bratislava-Bus

N33 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N33 autobus (Smer: Kuklovská) 23 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Kuklovská.

N33 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:00 a končí v 23:30. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N33 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Kuklovská

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Námestie Franza Liszta 6865/3A Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Karpatská 4009/52 Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Račianske Mýto 10631/3 Legionárska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Krížna 4112/55 Karadžičova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Šoltésovej 4103/27 Karadžičova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Twin City Dostojevského rad, Bratislava Prichádzajúce príchody
Malá Scéna 7 Dostojevského rad, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nám. Ľ. Štúra 2 Rázusovo nábrežie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Most Snp Rázusovo nábrežie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Chatam Sófer 24 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Park Kultúry 1872/38 Žižkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lafranconi 4315/56 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu, Bratislava Prichádzajúce príchody
Botanická Záhrada Prichádzajúce príchody
Molecova 2 Molecova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Janotova Janotova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pri Podchode 3405/1 Janotova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hany Meličkovej 2988/10 Hany Meličkovej, Bratislava Prichádzajúce príchody
Tománkova 3004/6 Majerníkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Matejkova 3030/1 Pribišova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Zš Majerníkova 5140 Majerníkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kuklovská 3132/5 Beniakova, Bratislava Prichádzajúce príchody

N33 FAQ

Kedy začne fungovať N33 autobus?

N33 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N33 autobus fungovať?

N33 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N33 autobus?

Kedy príde Kuklovská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Kuklovská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N33 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Námestie Franza Liszta • Karpatská • Račianske Mýto • Krížna • Šoltésovej • Mlynské Nivy • Twin City • Malá Scéna • Nám. Ľ. Štúra • Most Snp • Chatam Sófer • Park Kultúry • Lafranconi • Botanická Záhrada • Molecova • Janotova • Pri Podchode • Hany Meličkovej • Tománkova • Matejkova • Zš Majerníkova • Kuklovská

Zoznam ulíc N33 autobus

Námestie Franza Liszta • 6865/3A Šancová • 4009/52 Šancová • 10631/3 Legionárska • 4112/55 Karadžičova • 4103/27 Karadžičova • Dostojevského rad • 7 Dostojevského rad • 2 Rázusovo nábrežie • Rázusovo nábrežie • 24 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • 1872/38 Žižkova • 4315/56 Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu • 2 Molecova • Janotova • 3405/1 Janotova • 2988/10 Hany Meličkovej • 3004/6 Majerníkova • 3030/1 Pribišova • 5140 Majerníkova • 3132/5 Beniakova

N33 autobus Harmonogram

N33 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N33 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Kuklovská. N33 (Smer: Kuklovská) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N33 má 23 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 21 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N33 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N33 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N33 pri mne

Alternatívne Smery

N33 FAQ

Kedy začne fungovať N33 autobus?

N33 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N33 autobus fungovať?

N33 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N33 autobus?

Kedy príde Kuklovská Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Kuklovská Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie