Autobus - N53

N53

Vajnory-Konečná

MHD Bratislava-Bus

N53 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N53 autobus (Smer: Vajnory-Konečná) 24 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Vajnory - Konečná.

N53 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:00 a končí na 23:30. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N53 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Vajnory-Konečná

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Križkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Astoria passage, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kollárovo Námestie 16 Kollárovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mickiewiczova 7310/12 Mickiewiczova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Odborárske Nám. 4079/4 Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Legionárska 4092/38 Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavské Mýto 4923/52 Krížna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Odbojárov 10096/36 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nová Doba 1356/62 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Polus City Center 55 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vozovňa Jurajov Dvor Prichádzajúce príchody
Ppa Controll 148 Vajnorská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vajnory-Nadjazd Prichádzajúce príchody
Pri Starom Letisku 106, Bratislava Prichádzajúce príchody
Uhliská 1A Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Miú Vajnory 145 Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hospodárska 9175/306 Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vajnory 362 Roľnícka, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vajnory - Konečná 9915/119 Tomanova, Bratislava Prichádzajúce príchody

N53 FAQ

Kedy začne fungovať N53 autobus?

N53 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N53 autobus fungovať?

N53 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N53 autobus?

Kedy príde Vajnory-Konečná Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Vajnory-Konečná Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N53 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Hodžovo Námestie • Kollárovo Námestie • Mickiewiczova • Odborárske Nám. • Legionárska • Trnavské Mýto • Odbojárov • Nová Doba • Polus City Center • Odborárska • Magnetová • Vozovňa Jurajov Dvor • Ppa Controll • Zlaté Piesky • Kon-Rad • Vajnory-Nadjazd • Pri Starom Letisku • Uhliská • Miú Vajnory • Hospodárska • Vajnory • Vajnory - Konečná

Zoznam ulíc N53 autobus

Námestie Franza Liszta • Križkova • Astoria passage • 16 Kollárovo námestie • 7310/12 Mickiewiczova • 4079/4 Krížna • 4092/38 Krížna • 4923/52 Krížna • 10096/36 Vajnorská • 1356/62 Vajnorská • 55 Vajnorská • 148 Vajnorská • 106 • 1A Roľnícka • 145 Roľnícka • 9175/306 Roľnícka • 362 Roľnícka • 9915/119 Tomanova

N53 autobus Harmonogram

N53 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N53 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Vajnory - Konečná. N53 (Smer: Vajnory-Konečná) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N53 má 24 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 27 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N53 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N53 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N53 pri mne

Alternatívne Smery

N53 FAQ

Kedy začne fungovať N53 autobus?

N53 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N53 autobus fungovať?

N53 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N53 autobus?

Kedy príde Vajnory-Konečná Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Vajnory-Konečná Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie