Autobus - N55

N55

Hlavná Stanica

MHD Bratislava-Bus

N55 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N55 autobus (Smer: Hlavná Stanica) 22 zastávky odchádza z Na Pantoch a končí Hlavná Stanica.

N55 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:59 a končí na 23:59. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N55 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Hlavná Stanica

Na Pantoch 7633/18 Na Pántoch, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ou Železničné Prichádzajúce príchody
Púchovská 6259/340 Pri Vinohradoch, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trávna 7682/1 Albánska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bukovinská 7206/1 Žitná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hečkova 7412/2 Jakubská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Černockého 2553/1 Černockého, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pekná Cesta 2478/34 Cyprichova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nový Záhon 2416/140 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vozovňa Krasňany Prichádzajúce príchody
Žst Vinohrady 1547/141 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nám. Biely Kríž Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Riazanská 77D Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pionierska Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ursínyho 29 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Povraznícka 2882/13 Mýtna, Bratislava Prichádzajúce príchody
Stu 6 Námestie slobody, Bratislava Prichádzajúce príchody
Námestie 1. Mája Námestie 1. mája, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Hodžovo námestie, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody

N55 FAQ

Kedy začne fungovať N55 autobus?

N55 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N55 autobus fungovať?

N55 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N55 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N55 autobus zastávok

Na Pantoch • Ou Železničné • Ou Obchodné • Rybničná • Púchovská • Trávna • Bukovinská • Hečkova • Černockého • Pekná Cesta • Nový Záhon • Vozovňa Krasňany • Žst Vinohrady • Nám. Biely Kríž • Riazanská • Pionierska • Ursínyho • Povraznícka • Stu • Námestie 1. Mája • Hodžovo Námestie • Hlavná Stanica

Zoznam ulíc N55 autobus

7633/18 Na Pántoch • 6259/340 Pri Vinohradoch • 7682/1 Albánska • 7206/1 Žitná • 7412/2 Jakubská • 2553/1 Černockého • 2478/34 Cyprichova • 2416/140 Račianska • 1547/141 Račianska • Račianska • 77D Račianska • Račianska • 29 Račianska • 2882/13 Mýtna • 6 Námestie slobody • Námestie 1. mája • Hodžovo námestie • Námestie Franza Liszta

N55 autobus Harmonogram

N55 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:59 - 23:59

Pondelok 0:59 - 23:59
Utorok 0:59 - 23:59
Streda 0:59 - 23:59
Štvrtok 0:59 - 23:59
Piatok 0:59 - 23:59
Sobota 0:59 - 23:59
Nedeľa 0:59 - 23:59
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N55 autobus je Na Pantoch a posledná zastávka je Hlavná Stanica. N55 (Smer: Hlavná Stanica) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N55 má 22 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 24 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N55 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N55 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N55 pri mne

Alternatívne Smery

N55 FAQ

Kedy začne fungovať N55 autobus?

N55 autobus začne prevádzku 0:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N55 autobus fungovať?

N55 autobus prestane prevádzkovať 23:59 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N55 autobus?

Kedy príde Hlavná Stanica Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Hlavná Stanica Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie