Autobus - N55

N55

Na Pantoch

MHD Bratislava-Bus

N55 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N55 autobus (Smer: Na Pantoch) 24 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Na Pantoch.

N55 autobus prehľad časového harmonogramu pre nadchádzajúci týždeň: Začína v 0:00 a končí v 23:30. Prevádzkové dni tohto týždňa: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N55 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Na Pantoch

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sav Križkova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hodžovo Námestie Astoria passage, Bratislava Prichádzajúce príchody
Námestie 1. Mája Námestie slobody, Bratislava Prichádzajúce príchody
Blumentál 2800/26 Radlinského, Bratislava Prichádzajúce príchody
Račianske Mýto 1549/10 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ursínyho 1513/43 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pionierska 1559/36 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Riazanská 1568/58 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Mladá Garda Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nám. Biely Kríž 1538/123 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Žst Vinohrady 88B Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Vozovňa Krasňany 2396/98 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nový Záhon 2416/140 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pekná Cesta 8998/186 Račianska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hečkova 7412/2 Jakubská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bukovinská 7236/28 Žitná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trávna 7682/1 Albánska, Bratislava Prichádzajúce príchody
Púchovská 6853/16 Púchovská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ou Železničné Prichádzajúce príchody
Na Pantoch 7633/18 Na Pántoch, Bratislava Prichádzajúce príchody

N55 FAQ

Kedy začne fungovať N55 autobus?

N55 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N55 autobus fungovať?

N55 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N55 autobus?

Kedy príde Na Pantoch Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Na Pantoch Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N55 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Sav • Hodžovo Námestie • Námestie 1. Mája • Blumentál • Račianske Mýto • Ursínyho • Pionierska • Riazanská • Mladá Garda • Nám. Biely Kríž • Žst Vinohrady • Vozovňa Krasňany • Nový Záhon • Pekná Cesta • Černockého • Hečkova • Bukovinská • Trávna • Púchovská • Rybničná • Ou Obchodné • Ou Železničné • Na Pantoch

Zoznam ulíc N55 autobus

Námestie Franza Liszta • Križkova • Astoria passage • Námestie slobody • 2800/26 Radlinského • 1549/10 Račianska • 1513/43 Račianska • 1559/36 Račianska • 1568/58 Račianska • Račianska • 1538/123 Račianska • 88B Račianska • 2396/98 Račianska • 2416/140 Račianska • 8998/186 Račianska • 7412/2 Jakubská • 7236/28 Žitná • 7682/1 Albánska • 6853/16 Púchovská • 7633/18 Na Pántoch

N55 autobus Harmonogram

N55 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 85+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N55 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Na Pantoch. N55 (Smer: Na Pantoch) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N55 má 24 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 27 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N55 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N55 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N55 pri mne

Alternatívne Smery

N55 FAQ

Kedy začne fungovať N55 autobus?

N55 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N55 autobus fungovať?

N55 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N55 autobus?

Kedy príde Na Pantoch Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Na Pantoch Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie