Autobus - N74

N74

Vlčie Hrdlo

MHD Bratislava-Bus

N74 autobus Harmonogram a zastávky trasy

N74 autobus (Smer: Vlčie Hrdlo) 27 zastávky odchádza z Hlavná Stanica a končí Vlčie Hrdlo.

N74 autobus:Prehľad časového harmonogramu: Začína normálne na 0:00 a končí na 23:30. Normálne prevádzkové dni: pracovné dni.

Vyberte si niektorú z položiek N74 autobus zastávky a nájdite si aktuálne harmonogramy v reálnom čase a zobrazte si mapu ich trasy.

Pokyny: Vlčie Hrdlo

Hlavná Stanica Námestie Franza Liszta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Námestie Franza Liszta 6865/3A Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Karpatská 4009/52 Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Račianske Mýto 92 Šancová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavské Mýto Prichádzajúce príchody
Zimný Štadión 16 Trnavská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Bajkalská Trnavská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Sabinovská 52 Trnavská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Trnavská 16785/74B Trnavská Cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Martinský Cintorín Trnavská cesta, Bratislava Prichádzajúce príchody
Ivanská Cesta Poludníková, Bratislava Prichádzajúce príchody
Súhvezdná 2 Súhvezdná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Súmračná 8 Súmračná, Bratislava Prichádzajúce príchody
Dk Ružinov 5724/7 Tomášikova, Bratislava Prichádzajúce príchody
Nevädzová-Oc Retro Azalková, Bratislava Prichádzajúce príchody
Kaštieľska 373/32 Mierová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Miú Ružinov 21A Mierová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Hraničná-Oc Retro 1982/3 Mierová, Bratislava Prichádzajúce príchody
Prístavný Most 58 Mlynské nivy, Bratislava Prichádzajúce príchody
Lúčna Bajkalská, Bratislava Prichádzajúce príchody
Pálenisko 91 Komárňanská, Bratislava Prichádzajúce príchody

N74 FAQ

Kedy začne fungovať N74 autobus?

N74 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N74 autobus fungovať?

N74 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N74 autobus?

Kedy príde Vlčie Hrdlo Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Vlčie Hrdlo Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Zoznam N74 autobus zastávok

Hlavná Stanica • Námestie Franza Liszta • Karpatská • Račianske Mýto • Trnavské Mýto • Zimný Štadión • Bajkalská • Sabinovská • Trnavská • Trnavská Nad • Martinský Cintorín • Clementisova • Ivanská Cesta • Súhvezdná • Astronomická • Súmračná • Dk Ružinov • Nevädzová-Oc Retro • Kaštieľska • Miú Ružinov • Hraničná-Oc Retro • Prístavný Most • Lúčna • Pálenisko • Terminál • Čierny Les • Vlčie Hrdlo

Zoznam ulíc N74 autobus

Námestie Franza Liszta • 6865/3A Šancová • 4009/52 Šancová • 92 Šancová • 16 Trnavská cesta • Trnavská cesta • 52 Trnavská cesta • 16785/74B Trnavská Cesta • Trnavská cesta • Poludníková • 2 Súhvezdná • 8 Súmračná • 5724/7 Tomášikova • Azalková • 373/32 Mierová • 21A Mierová • 1982/3 Mierová • 58 Mlynské nivy • Bajkalská • 91 Komárňanská

N74 autobus Harmonogram

N74 autobus cesta prevádzkuje na pracovné dni. Bežné prevádzkové hodiny: 0:00 - 23:30

Pondelok 0:00 - 23:30
Utorok 0:00 - 23:30
Streda 0:00 - 23:30
Štvrtok 0:00 - 23:30
Piatok 0:00 - 23:30
Sobota 0:00 - 23:30
Nedeľa 0:00 - 23:30
Moovit je najlepší aplikácie pre hromadnú dopravu na svete.
Podpora cez 2600 miest v 83+ mestách po celom svete!
Google Play odznak AppStore odznak

Prvá zastávka trasy N74 autobus je Hlavná Stanica a posledná zastávka je Vlčie Hrdlo. N74 (Smer: Vlčie Hrdlo) je funkčný počas pracovné dni.

Ďalšie informácie: N74 má 27 zastávky a celková dĺžka trvania tejto trasy je približne 27 minút.

Na ceste? Zistite, prečo viac ako 250 miliónov používateľov verí Moovit ako najlepšiu aplikáciu pre verejnú dopravu. Moovit vám ponúka MHD Bratislava-Bus navrhované trasy, trasy v reálnom čase autobus, živé trasy, mapy linkových tras v Bratislava a pomáha nájsť najbližšie N74 autobus zastávky vo vašej blízkosti. Nemáte k dispozícii internet? Stiahnite si PDF offline mapu a plán autobus pre N74 autobus, aby ste mohli vyraziť na cestu.

N74 pri mne

Alternatívne Smery

N74 FAQ

Kedy začne fungovať N74 autobus?

N74 autobus začne prevádzku 0:00 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy prestane služba N74 autobus fungovať?

N74 autobus prestane prevádzkovať 23:30 dňa Nedeľa, Pondelok, Utorok, Streda, Štvrtok, Piatok, Sobota.

Kedy príde N74 autobus?

Kedy príde Vlčie Hrdlo Autobus? Kliknúť sem pre živé časy príchodu a pre zobrazenie úplného harmonogramu pre Vlčie Hrdlo Autobus, ktorý je najbližšie k vašej polohe.

Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie
Moovit - Váš miestny tranzit aplikácie pre Android a iOS
Moovit Príchody v reálnom čase, harmonogramy, mapy a ďalšie