קו 101
מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 101 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהדרים/ תיכון רעות מכבים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 101 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו (27 תחנות)
הדרים/ תיכון רעות מכבים
מרכז מסחרי/שדרות עומרים
מבוא רעות/שד. האורנים
מבוא רעות/ניצן
שדרות המכבים/דרך פלד
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
עמק החולה /נחל עיון
ערער/עמק דותן
תלתן/עמק איילון
תלתן/לוע הארי
עירייה
דם המכבים/שד. החשמונאים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת נאות קדומים
צומת מתקן אדם
צומת מצפה מודיעין
מחלף לה גווארדייה
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 101
מתי מתחיל לפעול קו 101?
קו 101 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 101 מפסיק לעבוד?
קו 101 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 101?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 101 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 101 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 101 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 101 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 101
קו האוטובוס 101, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 06:30 - 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ב׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ג׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ד׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ה׳ | 06:30 - 07:00 | 30 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל101 (מ הדרים/ תיכון רעות מכבים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 101
תעריף הנסיעה ב101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
101 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 101 היא הדרים/ תיכון רעות מכבים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 101. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 101.
מעקב אחר קו האוטובוס 101 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 101 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 101 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 101 ב-ישראל
101 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 29 - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 5 - הדסים רציפים-אבן יהודה<->העצמאות/נרקיסים-אבן יהודה-23/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 1 - הדסים-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 18 - ת. מרכזית רמלה-רמלה<->שדרות החשמונאים/לב העיר-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 2 - אבא שאול/אדמורי ויזניץ-ביתר עילית<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11/ לוח זמנים
- 91 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 163 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->מצפה אילן מרכז-מצפה אילן-10/ לוח זמנים
- 69 - יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור<->תיכון מקיף אלמנארה-ג'סר א זרקא-21
- 81 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 52 - ביר אל סיכה-זמר<->בית חולים הלל יפה-חדרה-11/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 317 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 686 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שדרות הרצל-אופקים-10/ לוח זמנים
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים