קו 111
מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 111 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 111 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בעמק דותן/עמק יזרעאל ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 111 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו (25 תחנות)
עמק דותן/עמק יזרעאל
עמק דותן/נחל געתון
דרך יאיר פרג/עמק דותן
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
עמק החולה /נחל עיון
ערער/עמק דותן
תלתן/עמק איילון
תלתן/לוע הארי
עירייה
דם המכבים/שד. החשמונאים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת נאות קדומים
צומת מתקן אדם
צומת מצפה מודיעין
מחלף לה גווארדייה
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 111
מתי מתחיל לפעול קו 111?
קו 111 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 111 מפסיק לעבוד?
קו 111 מפסיק לפעול ב-16:15 בשישי
מתי מגיע קו 111?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 111 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 111 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 111 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 111 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 111 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 111
קו 111 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 23:00 | 5 - 30 |
ב׳ | 05:30 - 23:00 | 5 - 30 |
ג׳ | 05:30 - 23:00 | 30 |
ד׳ | 05:30 - 23:00 | 5 - 30 |
ה׳ | 05:30 - 23:00 | 5 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:15 | 10 - 20 |
ש׳ | 21:15 - 23:35 | 20 - 40 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל111 (מ עמק דותן/עמק יזרעאל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 111 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 111
תעריף הנסיעה ב111 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
111 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 111 היא עמק דותן/עמק יזרעאל והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 111 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 111. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 111.
מעקב אחר קו האוטובוס 111 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 111 (מודיעין-מכבים-רעות←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 111 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 111 ב-ישראל
111 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 222 - מבוא רעות/שד. האורנים-מודיעין מכבים רעות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 79 - תפוז/האתרוג-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 215 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 1 - אליהו/הדר-באר יעקב<->ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 86 - מחנה בית ליד-כפר יונה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 22 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 101 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 151 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חולים שמואל הרופא-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 1 - דרך העצמאות/אירית-בנימינה גבעת עדה<->בית ספר כרמים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים