קו 157
בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 157 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 157 (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה ומסתיים בהתמר / הפעמונית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 157 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית (27 תחנות)
ת. רכבת בנימינה
דרך המסילה/ששת הימים
דרך המסילה/דקל
הגיבורים/נחלת ז'בוטינסקי
מחצבת בנימינה
כפר תפוז/652
אורט השומרון/כביש 652
גני רמת הנדיב/652
652/דרך אהרון
דרך יצחק רבין/דרך אהרון
דרך יצחק רבין/פשוש
צומת בת שלמה
מחלף אליקים
מסעף אליקים
צומת יקנעם מערב
שד.יצחק רבין / יער אודם
שד.רבין/הירדן
הצאלים/שדרות יצחק רבין
הצאלים/הערבה
הצאלים/דקל
הצאלים/היקינטון
צאלים\הערבה
הצאלים/האורנים
צאלים/דודאים
מרכז העיר/תיכון אורט
התמר / הגיבורים
התמר / הפעמונית
שאלות ותשובות לגבי קו 157
מתי מתחיל לפעול קו 157?
קו 157 מתחיל לפעול ב-07:05 בשישי
באיזו שעה קו 157 מפסיק לעבוד?
קו 157 מפסיק לפעול ב-13:00 בשישי
מתי מגיע קו 157?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 157 (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 157 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 157 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 157 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 157 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 157
קו 157 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:10 - 20:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:10 - 20:40 | 30 - 225 |
ב׳ | 07:10 - 16:10 | 30 - 180 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:10 - 20:40 | 30 - 225 |
ה׳ | 07:10 - 20:40 | 30 - 225 |
ו׳ | 07:05 - 13:00 | 55 - 180 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל157 (מ ת. רכבת בנימינה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 157 (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 157
תעריף הנסיעה ב157 (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
157 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 157 היא ת. רכבת בנימינה והתחנה האחרונה היא התמר / הפעמונית.
קו 157 (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 157. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 157.
מעקב אחר קו האוטובוס 157 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 157 (בנימינה-גבעת עדה←יקנעם עילית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 157 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 157 ב-ישראל
157 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 99 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->ירדן/המיצר-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 68 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->נופית/יציאה-נופית-20/ לוח זמנים
- 184 - קופת חולים-גלעד<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 30 - פארק גורן-יבנאל<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-11/ לוח זמנים
- 851 - ישיבת חורב/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 2 - פארק הכרמל-דאלית אל כרמל<->שכונת ח'אלת עלי 4-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 136 - קבר שמואל הנביא-מטה בנימין<->זקס/שמואל הנביא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 48 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מושב ליבנים-לבנים-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->צומת אלומות-אלומות-10/ לוח זמנים
- 50 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->תחנה לבריאות המשפחה-חמאם-10/ לוח זמנים
- 1 - מתחם ביג-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-30/ לוח זמנים
- 302 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 432 - גשר/מרכז-גשר<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-20/ לוח זמנים
- 118 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 13 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית אבות משלב/ז'בוטינסקי-עפולה-10/ לוח זמנים
- 824 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 2 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 17 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->טירת צבי-טירת צבי-10/ לוח זמנים