קו 21
בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 21 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית חולים כרמל/רנ''ק ומסתיים בת. רכבת בת גלים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 21 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים (35 תחנות)
בית חולים כרמל/רנ''ק
סמולנסקין/הרופא
מרכז חורב/סמולנסקין
מרכז חורב/חורב
מוריה/מאפו
מוריה/קרית ספר
מוריה/מעברות
מוריה/ספקטור
מוריה/צפרירים
מוריה/פיגין
שדרות מוריה/הברושים
מרכז הכרמל/אודיטוריום
בית חולים אלישע/ווג'ווד
קיש/חולדה
קיש/האסיף
וינגייט/חנה סנש
מרפאות חוץ/וינגייט
בית חולים בני ציון/גולומב
תחנת כרמלית/גולומב
מרכז הבהאים/גולומב
ארלוזורוב/הס
ארלוזורוב/בלפור
בלפור/יוסף
מדעטק/בלפור
בית הקרנות
הרצל/יואל
שבתאי לוי/פרץ
הגפן/הפרסים
בן גוריון/אלנבי
בן גוריון/המגינים
בית חולים איטלקי/המגינים
מרכז רפואי לין
צומת דולפין
חיל הים/העלייה השנייה
ת. רכבת בת גלים
שאלות ותשובות לגבי קו 21
מתי מתחיל לפעול קו 21?
קו 21 מתחיל לפעול ב-05:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 21 מפסיק לעבוד?
קו 21 מפסיק לפעול ב-05:36 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 21?
כדי לראות מתי קו בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 21 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 21 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 21 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 21 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 21
קו 21 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 05:05 - 05:36
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ב׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ה׳ | 05:05 - 05:36 | 31 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל21 (מ בית חולים כרמל/רנ''ק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 21
תעריף הנסיעה ב21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
21 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 21 היא בית חולים כרמל/רנ''ק והתחנה האחרונה היא ת. רכבת בת גלים.
קו 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 21. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 21.
מעקב אחר קו האוטובוס 21 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 21 (בית חולים כרמל/רנ''ק←ת. רכבת בת גלים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 21 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 21 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 24 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->הרימון/התמר-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#טבריה ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 263 - ת. מרכזית כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->דרך הארבעה/דרך המלאכה-עכו-2#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 22א - ברעם/האומן-ירושלים<->הנביאים/הרב קוק-ירושלים-1א/ לוח זמנים
- 910 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 96 - דוכיפת/עגור-קרית אתא<->חנקין/סוקולוב-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ תל אביב-יפו/ לוח זמנים
- 144 - מחנה בן עמי-חבל מודיעין<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-2#/ לוח זמנים
- 795 - דרך צרפת/דרייפוס-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 971 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-2#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 245 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->שוק תלפיות-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 87 - אזור מר. שפינוזה/פלמח-אזור<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 840 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 326 - רפאל סויסה/רחל המשוררת-מזכרת בתיה<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 271 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 542 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים