קו 221
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 63 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 221 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (63 תחנות)
ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני
סחרוב
מת''מ/ההגנה
איצטדיון סמי עופר/לדרום
תעש טירה
מסעף טירת כרמל/הרצל
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף החותרים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מגדים דרום/נחל ספונים
צומת מגדים
צומת סיטרין
צומת אורן דרום/כלא 6
כלא 6
חוות אהרונסון
דרך הים/מחנה מעפילים
דרך הים/מבוא עתלית
דרך הים/נחל אורן
דרך הים/שלדג
דרך הים/תמירון
דרך הים/גבעת הבריכות
דרך הים/הסלע
האלון/דרך הים
הלוחמים
הזית/הלוחמים
הזית/הסלע
החרוב/הסלע
החרוב/הזית
הזית/הדקל
הזית/הבנים
נווה ים/מפעל נון
קיבוץ נווה ים
הסביון/הרקפת
הנרקיסים/הסביון
האיריס/רקפת
המחתרות/הזית
המחתרות
המחתרות/ההרדוף
ת. רכבת עתלית/ההרדוף
המייסדים/הסלע
דרך הים/משעול הגפנים
דרך הים/חיטה
דרך הים/קציר
דרך הים/נחל אורן
דרך הים/מבוא עתלית
מחנה מעפילים/דרך הים
חוות אהרונסון
צומת עתלית
צומת אורן צפון/כלא 6
צומת סיטרין
צומת מגדים
מגדים צפון/נחל ספונים
כביש 4/שדרות מנחם בגין
מסעף החותרים
מסעף טירת כרמל/ז'בוטינסקי
מסעף כפר גלים
מסעף טירת כרמל/הרצל
בסיס תובלה
ההגנה/רוטנברג
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 221
מתי מתחיל לפעול קו 221?
קו 221 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 221 מפסיק לעבוד?
קו 221 מפסיק לפעול ב-16:10 בשישי
מתי מגיע קו 221?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 221 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 221 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 221 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 221 של אגד (Egged) - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
לוח זמנים של קו 221
קו 221 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:50 - 22:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ב׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ג׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ד׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ה׳ | 04:50 - 22:40 | 30 - 60 |
ו׳ | 05:40 - 16:10 | 30 |
ש׳ | 17:40 - 22:40 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל221 (מ ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 221
תעריף הנסיעה ב221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
221 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 221 היא ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 221. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 221.
מעקב אחר קו האוטובוס 221 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 221 (ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 221 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 221 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 6 - איקאה/היוזמה-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 200 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-3#/ לוח זמנים
- 37א - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-2כ/ לוח זמנים
- 36א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->חסן שוקרי/הנביאים-חיפה-2ח/ לוח זמנים
- 143 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד/דן שומרון-חולון-19/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 205 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 900 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 470 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-3#באר שבע ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 36 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 1 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מנחם בגין/הר המוריה-דימונה-19/ לוח זמנים
- 27 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->התאנה/הגפן-יציץ-1#/ לוח זמנים
- 35 - מרכז הכרמל/דרך הים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 86 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 967 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-3#/ לוח זמנים
- 489 - המנור/הרוקמים-חולון<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים