366A linija
Kamendol - Šumice (Autoputem)
Lasta
Lasta 366A autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 366A autobus (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) ima 16 stajališta. Kreće od Trajna Jaruga - Okretnicaa, a završava se na stajalištu Šumice.
366A autobus pregled vremena vožnje za sledeću nedelju: Kreće u 05:30. Dani kojima saobraća: radni dani.
Izaberi bilo koje 366A autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice (16 stajališta)
Trajna Jaruga - Okretnica
Kamendol - Centar
Kamendol - Izlaz - Pesak
Kamendol - R
Pudarci - Trafo 2
Ilinski Kraj - Ulaz
Ilinski Kraj - Okretnica
Ilinski Kraj - Stara Okretnica
Ilinski Kraj - Ulaz
Pudarci - Prodavnica
Pudarci - Čokanj
Umčari - Čekerac
Umčari - Centar - Odlazna
Umčari - Ambulanta
Umčari - R - Ap
Šumice
366A Često postavljena pitanja
U koliko sati 366A autobus je prvi polazak?
366A autobus kreće sa radom u 05:30 ovim danima: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak.
U koliko sati 366A autobus neće saobraćati?
366A autobus prestaje sa radom u 05:30 ovim danima: ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak.
U koliko sati 366A autobus stiže?
Kada linija Kamendol - Šumice (Autoputem) autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Kamendol - Šumice (Autoputem) autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 366A (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) autobus cena prevoza?
Kamendol - Šumice (Autoputem) (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) autobus cena prevoza je дин. or din.50.00 - дин. or din.100.00.
Da li ima 366A autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 366A autobus stajalište.
366A autobus Red vožnje
366A autobus trasa saobraća danima radni dani. Obično saobaća 05:30
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 05:30 | Jedan polazak |
uto. | 05:30 | Jedan polazak |
sre. | 05:30 | Jedan polazak |
čet. | 05:30 | Jedan polazak |
pet. | 05:30 | Jedan polazak |
sub. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
ned. | Ne Saobraća | Ne Saobraća |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 366A (od Trajna Jaruga - Okretnica), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 366A (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 366A - autobus cena
Lasta 366A (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) cena vožnje je od дин. or din.50.00 do дин. or din.100.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
366A (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 366A autobus je Trajna Jaruga - Okretnica a poslednje stajalište je Šumice. 366A (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) saobraća tokom radni dani.
Dodatne informacije: 366A ima 16 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 48 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 366A autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 366A autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 366A u stvarnom vremenu autobus praćenje
Pratite liniju 366A (Kamendol - Pudarci /Ilinski kraj/ - Šumice) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 366A autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za tramvaj, Trolejbus, voz ili autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 366A, u Beograd
Lasta u graduBeograd
- 4191B - (Gradska 1B) - Mladenovac /Ulica Nikole Pašića/ - Progres/ Red vožnje
- 5530 - Barajevo AS - Vranić - Taraiš - Šiljakovac - Barajevo AS/ Red vožnje
- 4407C - Sibnica - Slatina /Trafo/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 588 - Beograd AS - Leskovac - Mirosaljci - Gunjevac/ Red vožnje
- 4404D - Sopot AS - Slatina /Trafo/ - Sibnica/ Red vožnje
- 912A - TENT A - Rojkovac - Zvečka /Čede Todorovića// Red vožnje
- 901 - Belo Polje - Zabrežje/ Red vožnje
- 951 - Obrenovac AS - Veliko Polje /Gornji kraj/ - Veliko Polje /Stamenića kraj// Red vožnje
- 4191 - (Gradska 1) - Selo Mladenovac - Progres/ Red vožnje
- 4400 - Sopot AS - Ralja /Livnica/ - Ralja /Drumine/ - Sopot AS/ Red vožnje
- 353 - Dražanj - Šumice (Autoputem)/ Red vožnje
- 361B - Šumice - Živkovac - Dražanj/ Red vožnje
- 494A - Mladenovac AS - Mali Požarevac /Škola/ - Senaja - Beograd AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 4434 - Sopot AS - Guberevac - Stojnik - Sopot AS/ Red vožnje
- 585 - Beograd AS - Mirosaljci - Gunjevac/ Red vožnje
- 4141 - Mladenovac AS - Velika Ivanča /Strugara// Red vožnje
- 975A - Obrenovac AS - Orašac - Vukićevica/ Red vožnje
- 5526A - Barajevo AS - Arnajevo - Veliki Crljeni /Termoelektrana// Red vožnje
- 4194 - (Gradska 4) - Razvitak - Selo Mladenovac - Međulužje - Selo Mladenovac - Razvitak/ Red vožnje
- 591A - Vranić /Rašića kraj/ - Banovo brdo/ Red vožnje