קו 407
ירושלים←נתניה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 407 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 407 (ירושלים←נתניה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים במסוף עין התכלת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 407 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←נתניה (25 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
בן גוריון/שערי ירושלים
צומת אודים
פנחס לבון/גולדה מאיר
פנחס לבון/ישראל בר יהודה
משטרה/בן צבי
שד. בן צבי/שמחה ארליך
שד. בן צבי/היהלומן אברהם
עובדיה בן שלום/רמב''ם
פתח תקווה/אצ''ל
פתח תקווה/טיומקין
דרך רזיאל/הרצל
דרך רזיאל/מלחמת ששת הימים
דרך רזיאל/הרב ריינס
עמק חפר/אליהו גולומב
נחום סוקולוב/עמק חפר
הרצוג/עובדיה מברטנורא
הרב הרצוג/שד. ניצה
מרכז רפואי לניאדו/ילדים
בית חולים לניאדו
הרב מיימון/מוריה
קמיל הויסמנס/בלפור
המלכים/הרב מיימון
מסוף עין התכלת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 407
מתי מתחיל לפעול קו 407?
קו 407 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 407 מפסיק לעבוד?
קו 407 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 407?
כדי לראות מתי קו ירושלים←נתניה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←נתניה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 407 (ירושלים←נתניה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←נתניה (ירושלים←נתניה) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
האם קו האוטובוס 407 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 407 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 407 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 407 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 407
קו 407 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 14:00 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:15 | 45 |
ב׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ג׳ | 18:00 - 23:15 | 315 |
ד׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ה׳ | 14:00 - 23:15 | 180 - 195 |
ו׳ | 11:00 - 14:00 | 180 |
ש׳ | 21:45 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל407 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 407 (ירושלים←נתניה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 407
תעריף הנסיעה ב407 (ירושלים←נתניה) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
407 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 407 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא מסוף עין התכלת/הורדה.
קו 407 (ירושלים←נתניה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 407. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 407.
מעקב אחר קו האוטובוס 407 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 407 (ירושלים←נתניה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 407 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 407 ב-ישראל
407 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 82א - קופת חולים/המושבה-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1א/ לוח זמנים
- 64 - מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 50א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 32 - יציאת אירופה/זורס-חיפה<->דרך צרפת/יצחק נדב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 84 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 728 - עין כרם/ההדסים-ירושלים<->בי''ח אלין/אולסוונגר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 890 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 80 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 399 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#אילת ↔ חדרה/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 53 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 3 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-34/ לוח זמנים
- 947 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 799 - צומת טייבה-טייבה<->המגינים/הבנקים-חיפה-1#/ לוח זמנים