קו 49
אל -עריאן←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 49 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 49 (אל -עריאן←חדרה) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל באל עריאן/מסגד ומסתיים בבית חולים הלל יפה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 49 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אל -עריאן←חדרה (48 תחנות)
אל עריאן/מסגד
עין אלסהלה/ביה''ס
אלסהלה/כביש ראשי
עין אלסהלה/קופ''ח
עין אלסהלה
ערערה מזרח
ערערה/כביש ראשי 6
ערערה מרכז
אל ח'רבה/כביש 6542
בית ספר אלמנאר
שוק
מרכז רפואי
צומת ערערה
קופת חולים
עארה 2
דואר
עארה 1
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
ח'אלת זבדה
בנק הפועלים
חאכורת אל עסלי א
ח'אלת זבדה
ח'אלת זבדה/תחנת דלק
צומת כפר קרע
צומת מנשה לדרום
צומת כרכור
מחלף חנה/מחנה 80
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/ירושלים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צומת חדרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
שאלות ותשובות לגבי קו 49
מתי מתחיל לפעול קו 49?
קו 49 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 49 מפסיק לעבוד?
קו 49 מפסיק לפעול ב-11:55 בשישי
מתי מגיע קו 49?
כדי לראות מתי קו אל -עריאן←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אל -עריאן←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 49 (אל -עריאן←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אל -עריאן←חדרה (אל -עריאן←חדרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 49 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 49 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 49 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 49 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 49
קו 49 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:00 | 30 |
ב׳ | 05:00 - 22:00 | 30 |
ג׳ | 05:00 - 22:00 | 30 |
ד׳ | 05:00 - 22:00 | 30 |
ה׳ | 05:00 - 22:00 | 30 |
ו׳ | 06:30 - 11:55 | 30 - 70 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 150 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל49 (מ אל עריאן/מסגד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 49 (אל -עריאן←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 49
תעריף הנסיעה ב49 (אל -עריאן←חדרה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
49 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 49 היא אל עריאן/מסגד והתחנה האחרונה היא בית חולים הלל יפה.
קו 49 (אל -עריאן←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 49. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 49.
מעקב אחר קו האוטובוס 49 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 49 (אל -עריאן←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 49 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 49 ב-ישראל
49 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 705 - הפרדס/שפק-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-11/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 299 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 70 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 71 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->קידמה/התמדה-חריש-10/ לוח זמנים
- 21 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->דרך ניל''י/ההגנה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 241 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 83 - חי/הדקל-בנימינה גבעת עדה<->הארזים/כליל החורש-בנימינה גבעת עדה-20/ לוח זמנים