קו 70
רמת גן←תל אביב-יפו
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 70 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 70 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רמת גן←תל אביב-יפו (23 תחנות)
בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר
שד' אהרון קציר/מנדס
הרב גורן/חיים בר לב
שדרות אהרון קציר/שמחה הולצברג
אוניברסיטת בר אילן/דרך אשכול
גשר בר אילן/כביש 4
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה
מחלף גהה/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי
ז'בוטינסקי/ אבו חצירא
דרך ז'בוטינסקי/דב גרונר
דרך זאב ז'בוטינסקי/מכון מור
ת.רק''ל בן גוריון/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/רש''י
דרך זאב ז'בוטינסקי/הרצל
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/החשמונאים
ת.רק''ל אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ארלוזורוב/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 70
מתי מתחיל לפעול קו 70?
קו 70 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 70 מפסיק לעבוד?
קו 70 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 70?
כדי לראות מתי קו רמת גן←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רמת גן←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 70 (רמת גן←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רמת גן←תל אביב-יפו (רמת גן←תל אביב-יפו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 70 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 70 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 70
קו 70 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 00:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:15 - 23:30 | 8 - 15 |
ב׳ | 00:00 - 23:30 | 8 - 15 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 00:00 - 23:30 | 8 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:30 | 8 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 20 - 25 |
ש׳ | 20:45 - 23:40 | 25 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל70 (מ בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 70
תעריף הנסיעה ב70 (רמת גן←תל אביב-יפו) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
70 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 70 היא בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 70. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 70.
מעקב אחר קו האוטובוס 70 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 70 (רמת גן←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 70 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 70 ב-ישראל
70 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 926 - תיכון מזרחי/הרב מיימון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-126/ לוח זמנים
- 17 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->מסוף וולפסון-חולון-10/ לוח זמנים
- 38 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית פ''ת/הורדה-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 920 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->רבי עקיבא/אליהו הנביא-בני ברק-220/ לוח זמנים
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 917 - סוקולוב/אבן גבירול-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-117/ לוח זמנים
- 949 - הרב קוק/חברון-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-149/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 119 - מסוף אבי האסירים-ראשון לציון<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 6 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 904 - הרב אברמסקי/הרב מנצור בן שמעון-בני ברק<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-14/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 67 - קניון איילון-רמת גן<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233