קו 843
קצרין←תל אביב-יפו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 843 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 843 (קצרין←תל אביב-יפו) יש 94 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשיאון/טיילת נווה ומסתיים בת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 843 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קצרין←תל אביב-יפו (94 תחנות)
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
דרך החרמון/דליות
זוויתן/9088
פארק קצרין
דרך החרמון/איזור תעשייה קצרין
צומת קצביה
חניון יהודיה/87
צומת יהודיה כביש 87/92
צומת מעלה גמלא
מסעף רמות
מסעף חוף גולן
צומת כורסי
חוף לבנון
חוף גופרה
קיבוץ עין גב
כפר נופש עין גב
קיבוץ האון
כפר נופש האון
מסעף תל קציר
צומת מעגן
מסעף מעגן
מכללת צמח
מפעלים אזוריים צמח
מסעף בית זרע
מסעף שער הגולן
צומת אפיקים
מסעף אשדות יעקב מאוחד
אשדות יעקב/90
צומת מנחמיה
מסעף גשר
כביש 90/כוכב הירדן
מסעף קיבוץ נווה אור
מסעף מושב ירדנה
צומת ירדנה/בית יוסף
אולפנה
בית יוסף
מסעף חמדיה
צומת שאן
מסוף בית שאן
בית ספר מאיר/שדרות בגין
ירושלים הבירה/המעפילים
צומת גן ירוק
ירושלים הבירה/התומר
שאול המלך/תדהר
משטרה
שאול המלך/דבורה הנביאה
צומת מחנה גדעון
שדה נחום
מסעף בית השיטה
כלא שאטה
צומת תל יוסף
צומת יששכר
מסעף גבע
צומת יזרעאל
צומת יזרעאל
צומת חבר
צומת אומן
צומת מגידו
תחנת התרעננות/צומת מגידו
צומת מגידו
צומת כרכור
מחלף חנה/מחנה 80
צומת גרנות/גן שמואל
צומת נחל חדרה
צומת אולגה
מחלף נתניה
מכון וינגייט/כביש 2 לדרום
מכון וינגייט
צומת הרצליה
מחלף הסירה
סינמה סיטי/כביש 2
מכללת לוינסקי/דרך נמיר
דרך נמיר/אינשטיין
סמינר הקיבוצים/דרך נמיר
דרך נמיר/יהודה המכבי
F ת. רכבת תל אביב - סבידור/דרך נמיר
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 843
מתי מתחיל לפעול קו 843?
קו 843 מתחיל לפעול ב-04:50 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 843 מפסיק לעבוד?
קו 843 מפסיק לפעול ב-07:45 בשישי
מתי מגיע קו 843?
כדי לראות מתי קו קצרין←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קצרין←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 843 (קצרין←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קצרין←תל אביב-יפו (קצרין←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪27.00.
האם קו האוטובוס 843 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 843 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 843 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 843 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 843
קו 843 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 04:50 - 12:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 04:50 - 12:00 | 130 - 300 |
ב׳ | 04:50 - 12:00 | 130 - 300 |
ג׳ | 04:50 - 12:00 | 130 - 300 |
ד׳ | 04:50 - 12:00 | 130 - 300 |
ה׳ | 04:50 - 12:00 | 130 - 300 |
ו׳ | 07:45 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | 16:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל843 (מ שיאון/טיילת נווה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 843 (קצרין←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 843
תעריף הנסיעה ב843 (קצרין←תל אביב-יפו) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪27.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
843 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 843 היא שיאון/טיילת נווה והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה.
קו 843 (קצרין←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 843. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 843.
מעקב אחר קו האוטובוס 843 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 843 (קצרין←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 843 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 843 ב-ישראל
843 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 18 - דרך הדשנים/צומת קרית אתא-חיפה<->הדשנים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 794 - בהזמנה מראש - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 176 - ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 402 - קניון איילון-בני ברק<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-18/ לוח זמנים
- 413 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 85 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 224 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 505 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-1#/ לוח זמנים
- 96 - הגיבורים/שמידט-חדרה<->ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 24 - מסוף קריית שרת-חולון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 13 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 7א - בית עלמין-ירוחם<->אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם-2א/ לוח זמנים
- 1 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים