קו 95
דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 95 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדם המכבים /חרצית ומסתיים ביערות ישראל/יערות בארי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 95 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי (34 תחנות)
דם המכבים /חרצית
דם המכבים/שד. החשמונאים
זכריה הנביא/עמק האלה
עמק האלה/תשרי
עמק האלה/ לב העמק
עמק האלה /הלוח העברי
בי''ס אורט עירוני/עמק חרוד
בי''ס כרמים/עמק חרוד
עמק חרוד/תשרי
בי''ס כרמים/עמק חרוד
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
משה דיין/עמק בית שאן
משה דיין/דוד אלעזר
חיים ברלב/משה דיין
בית ספר ממלכתי ט'/משה דיין
תכלת /אבני חושן
תכלת/מגדל המנורה
לשם/תכלת
תרשיש/אבני חושן
אודם/יהלום
יהלום/גינות זבולון
עמק זבולון/חטיבה שבע
פז/אבני חושן
צוקית/שדרות יצחק רבין
חסידה/סלעית
דוכיפת
דוכיפת/שלדג
שלדג/דוכיפת
חסידה/שלדג
דוכיפת/נחליאלי
יערות ישראל/יהודה המכבי
יערות ישראל/יער בן שמן
יערות ישראל/יער הזורע
יערות ישראל/יערות בארי
שאלות ותשובות לגבי קו 95
מתי מתחיל לפעול קו 95?
קו 95 מתחיל לפעול ב-11:40 בראשון, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 95 מפסיק לעבוד?
קו 95 מפסיק לפעול ב-12:30 בשני
מתי מגיע קו 95?
כדי לראות מתי קו דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 95 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 95 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 95 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 95 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 95
קו 95 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 11:40 - 15:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 11:40 - 15:20 | 10 - 65 |
ב׳ | 12:00 - 12:30 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 11:40 - 15:20 | 10 - 65 |
ה׳ | 11:40 - 15:20 | 10 - 65 |
ו׳ | 11:45 - 13:30 | 10 - 50 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל95 (מ דם המכבים /חרצית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 95
תעריף הנסיעה ב95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
95 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 95 היא דם המכבים /חרצית והתחנה האחרונה היא יערות ישראל/יערות בארי.
קו 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 95. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 95.
מעקב אחר קו האוטובוס 95 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 95 (דם המכבים /חרצית←יערות ישראל/יערות בארי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 95 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 95 ב-ישראל
95 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 304 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 136 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית-30/ לוח זמנים
- 76 - מכבים/חרמון-שוהם<->מועדון/תרשיש-שוהם-20/ לוח זמנים
- 25 - עין אבראהים ד-אום אל פחם<->דרך ואדי אלנסור-אום אל פחם-10/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 291 - חניון הרטום-ירושלים<->דרך הרמ''ז/מפעל הש''ס-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 683 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב-10/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בית חרושת כרמל-לוד-12/ לוח זמנים
- 194 - הזית ב-מטע<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 11 - שדרות הדקלים/562-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 716 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 460 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 640 - מכללת הרמלין/המחקר-נתניה<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-22/ לוח זמנים
- 295 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים