Stackfallsvägen Södra stopp

Planera en resa med buss och se uppdaterade tidtabeller

Stackfallsvägen Södra stopp - lördag tidtabell

LinjeVägbeskrivningTid
502Degerfors Station05:23
502Immetorp Södra05:30
502Degerfors Station06:23
502Immetorp Södra06:30
51Nobelhallen07:12
502Degerfors Station07:23
502Immetorp Södra07:30
51Karlskoga Norra Bråten07:51
502Degerfors Station08:23
502Immetorp Södra08:30
51Nobelhallen09:12
502Degerfors Station09:23
502Immetorp Södra09:30
51Karlskoga Norra Bråten09:51
502Degerfors Station10:23
502Immetorp Södra10:30
51Nobelhallen11:12
502Degerfors Station11:23
502Immetorp Södra11:30
51Karlskoga Norra Bråten11:51
51Nobelhallen12:12
502Degerfors Station12:23
502Immetorp Södra12:30
51Karlskoga Norra Bråten12:51
51Nobelhallen13:12

Vägbeskrivning till Stackfallsvägen Södra stopp (Stockholm) med kollektivtrafik

Följande transitlinjer har rutter som passerar nära Stackfallsvägen Södra

  • BussBuss: 5025140340351.

Hur du tar dig till Stackfallsvägen Södra stopp med buss

Klicka på rutan buss för att se stegvisa riktningar med kartor, ankomsttid för linjer och uppdaterade tidsplaner

Buss stopp nära Stackfallsvägen Södrastopp i Stockholm

  • Brickegårdens Vårdcentral, 7 minuters promenad,
  • Rosendal Södra, Karlskoga, 9 minuters promenad,
  • Industrivägen, 9 minuters promenad,
  • Karlskoga Rosendal, 11 minuters promenad,

Buss-linjer till Stackfallsvägen Södra stopp i Stockholm

  • 51, Nobelhallen,
  • 403, Nora Station,
  • 403, Karlskoga Busstation,
  • 500, Karlskoga Busstation,
  • 502, Degerfors Station,
  • 500, Usö Södra Grev Rosengatan,
  • 502, Immetorp Södra,
Frågor & Svar
  • Vilka stationer är närmst Stackfallsvägen Södra?

    De stationerna närmst Stackfallsvägen Södra är:

    • Brickegårdens Vårdcentral stopp är 482 meter bort, 7 min promenad.
    • Rosendal Södra, Karlskoga stopp är 667 meter bort, 9 min promenad.
    • Industrivägen stopp är 667 meter bort, 9 min promenad.
    • Karlskoga Rosendal stopp är 857 meter bort, 11 min promenad.
  • Vilken buss-linje stannar i närheten av Stackfallsvägen Södra?

    502 (Degerfors Station)

  • Vilken är den närmaste buss station till Stackfallsvägen Södra i Stockholm?

    Närmaste buss station till Stackfallsvägen Södra i Stockholm är Brickegårdens Vårdcentral. Det är 7 min promenad bort.

Se Stackfallsvägen Södra stopp, Stockholm, på kartan

Kollektivtrafik till Stackfallsvägen Södra stopp i Stockholm

Letar du efter en vägbeskrivning till Stackfallsvägen Södra i Stockholm, Sverige?

Ladda ner Moovit App för att hitta det aktuella schemat och steg-för-steg-anvisningarna för Buss rutter som passerar genom Stackfallsvägen Södra.

Letar du efter dem närmsta stoppen till Stackfallsvägen Södra? Kollain den här listan med dem närmsta stoppen till din destination: Brickegårdens Vårdcentral; Rosendal Södra; Industrivägen; Karlskoga Rosendal.

Buss: 5025140340351500500.

Vi gör det enkelt att åka med kollektivtrafik till Stackfallsvägen Södra, vilket är varför över 1.7 miljarder användare, inklusive användare i Stockholm, litar på Moovit som den bästa appen för kollektivtrafik.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Den första linjen till denna stopp är 502, kl. 05:23, och den sista linjen är 502 kl. 01:23.

Denna stopp används av Länstrafiken Örebros linjer

Stackfallsvägen Södra

Ta dig runt i Stockholm med offentlig transit!

Att resa runt i Stockholm har aldrig varit så enkelt. Steg-för-steg vägbeskrivningar till attraktioner, gator eller stationer. Visa buss- och tågtabeller, ankomsttider, servicenotiser och detaljerade rutter på en karta, så du vet exakt hur man reser runt i Stockholm.

När du reser till en destination i Stockholm, använd Moovit's Live Directions med notiser för att veta exakt var och hur långt du ska gå, hur länge du behöver vänta på en linje och hur många stopp det är kvar. Moovit ger dig en notis när det är dags att kliva av - du behöver alltså inte hålla koll hela resan.

Vill du veta hur du åker kollektivt i Stockholm eller hur du betalar för att åka kollektivt i Stockholm? Med Moovits app för kollektivtrafik är det enkelt att ta sig fram med kollektivtrafik, och dessutom till lägsta möjliga kostnad. Här hittar du kollektivtrafikavgifter, biljettpriser och kostnader. Vill du ha en karta över kollektivtrafiklinjerna i Stockholm? I Moovits kollektivtrafikapp kan du se kartan över all kollektivtrafik i Stockholm med alla Buss, Tåg, Tunnelbana, Spårväg, Färja och Spårvagn-linjer och hållplatser på en interaktiv karta.

Stockholm har 6 transittyp(er), inklusive: Buss, Tåg, Tunnelbana, Spårväg, Färja och Spårvagn, ledda av flera transitagenturer, inklusive SL, SL Rail, UL, Flygbussarna, Storstockholms Lokaltrafik AB, Sörmlandstrafiken, X-trafik, Region Gotland, VL, Dalatrafik, Flixbus, Västervik Express, Länstrafiken Örebro, SJ AB och Tåg i Bergslagen

Kollektivtrafiklinjer med stationer närmastStackfallsvägen Södra i Stockholm

Buss linjer med stationer närmast Stackfallsvägen Södra i Stockholm