Storbackavägen stopp

Planera en resa med offentlig transit och se uppdaterade tidtabeller

Storbackavägen stopp - lördag tidtabell

LinjeVägbeskrivningTid
7Lillåns Vårdcentral05:56
7Viktor Dahléns Väg06:21
7Lillåns Vårdcentral06:56
7Viktor Dahléns Väg07:21
7Lillåns Vårdcentral07:56
7Viktor Dahléns Väg08:21
7Lillåns Vårdcentral08:56
7Viktor Dahléns Väg09:22
7Lillåns Vårdcentral09:25
7Viktor Dahléns Väg09:52
7Lillåns Vårdcentral09:55
7Viktor Dahléns Väg10:22
7Lillåns Vårdcentral10:25
7Viktor Dahléns Väg10:42
7Lillåns Vårdcentral10:55
7Viktor Dahléns Väg11:12
7Lillåns Vårdcentral11:25
7Viktor Dahléns Väg11:42
7Lillåns Vårdcentral11:55
7Viktor Dahléns Väg12:12
7Lillåns Vårdcentral12:25
7Viktor Dahléns Väg12:42
7Lillåns Vårdcentral12:55
7Viktor Dahléns Väg13:12
7Lillåns Vårdcentral13:25

Vägbeskrivning till Storbackavägen stopp (Örebro) med kollektivtrafik

Följande transitlinjer har rutter som passerar nära Storbackavägen

  • BussBuss: 78325.
  • TågTåg: 8170ALINGSÅS STATION - STOCKHOLM CENTRAL4500506.

Hur du tar dig till Storbackavägen stopp med buss

Klicka på rutan buss för att se stegvisa riktningar med kartor, ankomsttid för linjer och uppdaterade tidsplaner

Hur du tar dig till Storbackavägen stopp med tåg

Klicka på rutan tåg för att se stegvisa riktningar med kartor, ankomsttid för linjer och uppdaterade tidsplaner

Buss stopp nära Storbackavägenstopp i Örebro

  • Termikgatan, 9 minuters promenad,
  • Klerkgatan, 10 minuters promenad,
  • Klerkgatan Station, 11 minuters promenad,
  • Gustavsviks Camping, 13 minuters promenad,
  • Fatbursgatan, 20 minuters promenad,

Tåg stationer nära Storbackavägenstation i Örebro

  • Örebro Södra, 28 minuters promenad,
  • Örebro Södra Station, 28 minuters promenad,
  • Örebro Central, 52 minuters promenad,

Buss-linjer till Storbackavägen stopp i Örebro

  • 5, Hovsta Station,
  • 7, Örebro Lillån Vårdcentral,
  • 701, Usö Södra Grev Rosengatan,
Frågor & Svar
  • Vilka stationer är närmst Storbackavägen?

    De stationerna närmst Storbackavägen är:

    • Termikgatan stopp är 624 meter bort, 9 min promenad.
    • Klerkgatan stopp är 757 meter bort, 10 min promenad.
    • Klerkgatan Station är 790 meter bort, 11 min promenad.
    • Gustavsviks Camping stopp är 954 meter bort, 13 min promenad.
    • Fatbursgatan stopp är 1549 meter bort, 20 min promenad.
    • Örebro Södra station är 2169 meter bort, 28 min promenad.
    • Örebro Södra Station är 2169 meter bort, 28 min promenad.
    • Örebro Central station är 4039 meter bort, 52 min promenad.
  • Vilka buss linjer slutar nära Storbackavägen?

    Dessa buss linjer stannar nära Storbackavägen: 7, 832.

  • Vilka tåg linjer slutar nära Storbackavägen?

    Dessa tåg linjer stannar nära Storbackavägen: 8170, ALINGSÅS STATION - STOCKHOLM CENTRAL.

  • Vilken är den närmaste tåg station till Storbackavägen i Örebro?

    De närmaste tåg stationer till Storbackavägen i Örebro är Örebro Södra and Örebro Södra Station. Den närmaste är en 28 min promenad bort.

  • Vilken är den närmaste buss station till Storbackavägen i Örebro?

    Närmaste buss station till Storbackavägen i Örebro är Termikgatan. Det är 9 min promenad bort.

Se Storbackavägen stopp, Örebro, på kartan

Kollektivtrafik till Storbackavägen stopp i Örebro

Letar du efter en vägbeskrivning till Storbackavägen i Örebro, Sverige?

Ladda ner Moovit App för att hitta det aktuella schemat och steg-för-steg-anvisningarna för Buss eller Tåg rutter som passerar genom Storbackavägen.

Letar du efter dem närmsta stoppen till Storbackavägen? Kollain den här listan med dem närmsta stoppen till din destination: Termikgatan; Klerkgatan; Klerkgatan Station; Gustavsviks Camping; Fatbursgatan; Örebro Södra; Örebro Södra Station; Örebro Central.

Buss: 78325.Tåg: 8170ALINGSÅS STATION - STOCKHOLM CENTRAL4500506600620333433353420342634414110131155157GÖTEBORG CENTRAL - STOCKHOLM CENTRALGÖTEBORG CENTRAL - VÄSTERÅS CENTRALGÖTEBORG CENTRAL - ÖREBRO CENTRALHALLSBERG STATION - STOCKHOLM CENTRALKARLSTAD CENTRAL - OSLO S.

Vi gör det enkelt att åka med kollektivtrafik till Storbackavägen, vilket är varför över 1.7 miljarder användare, inklusive användare i Örebro, litar på Moovit som den bästa appen för kollektivtrafik.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Den första linjen till denna stopp är 7, kl. 05:56, och den sista linjen är 7 kl. 02:21.

Denna stopp används av Länstrafiken Örebros linjer

Storbackavägen, Örebro

Ta dig runt i Örebro med offentlig transit!

Att resa runt i Örebro har aldrig varit så enkelt. Steg-för-steg vägbeskrivningar till attraktioner, gator eller stationer. Visa buss- och tågtabeller, ankomsttider, servicenotiser och detaljerade rutter på en karta, så du vet exakt hur man reser runt i Örebro.

När du reser till en destination i Örebro, använd Moovit's Live Directions med notiser för att veta exakt var och hur långt du ska gå, hur länge du behöver vänta på en linje och hur många stopp det är kvar. Moovit ger dig en notis när det är dags att kliva av - du behöver alltså inte hålla koll hela resan.

Vill du veta hur du åker kollektivt i Örebro eller hur du betalar för att åka kollektivt i Örebro? Med Moovits app för kollektivtrafik är det enkelt att ta sig fram med kollektivtrafik, och dessutom till lägsta möjliga kostnad. Här hittar du kollektivtrafikavgifter, biljettpriser och kostnader. Vill du ha en karta över kollektivtrafiklinjerna i Örebro? I Moovits kollektivtrafikapp kan du se kartan över all kollektivtrafik i Örebro med alla Buss, Tåg, Tunnelbana, Spårväg, Färja och Spårvagn-linjer och hållplatser på en interaktiv karta.

Stockholm har 6 transittyp(er), inklusive: Buss, Tåg, Tunnelbana, Spårväg, Färja och Spårvagn, ledda av flera transitagenturer, inklusive SL, SL Rail, UL, Flygbussarna, Storstockholms Lokaltrafik AB, Sörmlandstrafiken, X-trafik, Region Gotland, VL, Dalatrafik, Flixbus, Västervik Express, Länstrafiken Örebro, SJ AB och Tåg i Bergslagen

Kollektivtrafiklinjer med stationer närmastStorbackavägen i Örebro

Tåg linjer med stationer närmast Storbackavägen i Örebro

Buss linjer med stationer närmast Storbackavägen i Örebro