Sundsvall Kristinelund stopp

Planera en resa med offentlig transit och se uppdaterade tidtabeller

Sundsvall Kristinelund stopp - lördag tidtabell

LinjeVägbeskrivningTid
2Sundsvall Kristinelund06:06
2Birsta Östra06:20
2Sundsvall Bultgatan06:35
2Sundsvall Kristinelund06:56
2Birsta Östra07:00
2Sundsvall Bultgatan07:26
2Birsta Östra07:28
2Sundsvall Kristinelund07:56
2Birsta Östra07:58
2Sundsvall Bultgatan08:26
2Birsta Östra08:28
2Sundsvall Kristinelund08:56
2Birsta Östra08:58
2Birsta Östra09:28
2Sundsvall Kristinelund09:28
2Sundsvall Kristinelund09:58
2Birsta Östra09:58
2Sundsvall Kristinelund10:28
2Birsta Östra10:29
2Sundsvall Kristinelund10:58
2Birsta Östra10:59
2Sundsvall Kristinelund11:28
2Birsta Östra11:29
2Sundsvall Kristinelund11:58
2Birsta Östra11:59

Vägbeskrivning till Sundsvall Kristinelund stopp (Stockholm) med kollektivtrafik

Följande transitlinjer har rutter som passerar nära Sundsvall Kristinelund

  • BussBuss: 14123057505.
  • TågTåg: 7443STOCKHOLM CENTRAL - SUNDSVALL CENTRAL740174027403.

Hur du tar dig till Sundsvall Kristinelund stopp med buss

Klicka på rutan buss för att se stegvisa riktningar med kartor, ankomsttid för linjer och uppdaterade tidsplaner

Hur du tar dig till Sundsvall Kristinelund stopp med tåg

Klicka på rutan tåg för att se stegvisa riktningar med kartor, ankomsttid för linjer och uppdaterade tidsplaner

Buss stopp nära Sundsvall Kristinelundstopp i Stockholm

  • Sundsvall Nackstavägen 38, 5 minuters promenad,
  • Tegelvägen, 5 minuters promenad,
  • Sundsvall Nacksta Centrum, 8 minuters promenad,
  • Sundsvall Centralstation, 17 minuters promenad,

Tåg stationer nära Sundsvall Kristinelundstation i Stockholm

  • Sundsvall Västra, 7 minuters promenad,
  • Sundsvall Västra Station, 7 minuters promenad,
  • Sundsvall Central, 17 minuters promenad,
  • Sundsvall Centralstation, 17 minuters promenad,

Buss-linjer till Sundsvall Kristinelund stopp i Stockholm

  • 2, Sundsvall Havsörnsvägen,
  • 2, Johannedal Ekebovägen,
  • 141, Sundsvall Centralstation,
  • 191, Ånge Station,
  • 141, Matfors Skola,
  • 191, Torpshammar Konsum,
  • 172, Sundsvall Nacksta Centrum,
  • 172, Sundsvall Lindgården,
  • 28, Kovland bussterminal - Vike,
  • 29, Hudiksvall - Sundsvall Stenstan,
  • 30, Liden skola - Sundsvall Centralstation,
  • 120, Njurunda Resecentrum - Sörberge norra,
  • 133, Sundsvall Centralstation - Öster-Högsjö,
  • 142, Matfors skola - Sundsvall Centralstation,
  • 201, Härnösand - Sundsvall Centralstation,
  • 331, Sollefteå - Sundsvall Stenstan,
  • 611, Sörberge norra - Söråker köpcenter,
  • 8361, Gävle Centralstation - Sundsvall Centralstation,
  • 8362, Gävle Centralstation - Sundsvall Centralstation,
  • 8368, Gävle Centralstation - Hudiksvall,
Frågor & Svar
  • Vilka stationer är närmst Sundsvall Kristinelund?

    De stationerna närmst Sundsvall Kristinelund är:

    • Sundsvall Nackstavägen 38 stopp är 321 meter bort, 5 min promenad.
    • Tegelvägen stopp är 354 meter bort, 5 min promenad.
    • Sundsvall Västra station är 476 meter bort, 7 min promenad.
    • Sundsvall Västra Station är 476 meter bort, 7 min promenad.
    • Sundsvall Nacksta Centrum stopp är 602 meter bort, 8 min promenad.
    • Sundsvall Central station är 1200 meter bort, 17 min promenad.
    • Sundsvall Centralstation station är 1200 meter bort, 17 min promenad.
  • Vilka buss linjer slutar nära Sundsvall Kristinelund?

    Dessa buss linjer stannar nära Sundsvall Kristinelund: 141, 2, 30, 57505.

  • Vilka tåg linjer slutar nära Sundsvall Kristinelund?

    Dessa tåg linjer stannar nära Sundsvall Kristinelund: 7443, STOCKHOLM CENTRAL - SUNDSVALL CENTRAL.

  • Vilken är den närmaste tåg station till Sundsvall Kristinelund i Stockholm?

    De närmaste tåg stationer till Sundsvall Kristinelund i Stockholm är Sundsvall Västra and Sundsvall Västra Station. Den närmaste är en 7 min promenad bort.

  • Vilken är den närmaste buss station till Sundsvall Kristinelund i Stockholm?

    De närmaste buss stationer till Sundsvall Kristinelund i Stockholm är Sundsvall Nackstavägen 38 and Tegelvägen. Den närmaste är en 5 min promenad bort.

Se Sundsvall Kristinelund stopp, Stockholm, på kartan

Kollektivtrafik till Sundsvall Kristinelund stopp i Stockholm

Letar du efter en vägbeskrivning till Sundsvall Kristinelund i Stockholm, Sverige?

Ladda ner Moovit App för att hitta det aktuella schemat och steg-för-steg-anvisningarna för Buss eller Tåg rutter som passerar genom Sundsvall Kristinelund.

Letar du efter dem närmsta stoppen till Sundsvall Kristinelund? Kollain den här listan med dem närmsta stoppen till din destination: Sundsvall Nackstavägen 38; Tegelvägen; Sundsvall Västra; Sundsvall Västra Station; Sundsvall Nacksta Centrum; Sundsvall Central; Sundsvall Centralstation.

Buss: 14123057505.Tåg: 7443STOCKHOLM CENTRAL - SUNDSVALL CENTRAL7401740274037404740574017402740374047405DUVED STATION - STOCKHOLM CENTRALHUDIKSVALL STATION - STOCKHOLM CENTRALLULEÅ CENTRAL - STOCKHOLM CENTRALSTOCKHOLM CENTRAL - UMEÅ CENTRAL1011282930.

Vi gör det enkelt att åka med kollektivtrafik till Sundsvall Kristinelund, vilket är varför över 1.7 miljarder användare, inklusive användare i Stockholm, litar på Moovit som den bästa appen för kollektivtrafik.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Den första linjen till denna stopp är 2, kl. 06:06, och den sista linjen är 2 kl. 02:28.

Denna stopp används av Din Turs linjer

Sundsvall Kristinelund

Ta dig runt i Stockholm med offentlig transit!

Att resa runt i Stockholm har aldrig varit så enkelt. Steg-för-steg vägbeskrivningar till attraktioner, gator eller stationer. Visa buss- och tågtabeller, ankomsttider, servicenotiser och detaljerade rutter på en karta, så du vet exakt hur man reser runt i Stockholm.

När du reser till en destination i Stockholm, använd Moovit's Live Directions med notiser för att veta exakt var och hur långt du ska gå, hur länge du behöver vänta på en linje och hur många stopp det är kvar. Moovit ger dig en notis när det är dags att kliva av - du behöver alltså inte hålla koll hela resan.

Vill du veta hur du åker kollektivt i Stockholm eller hur du betalar för att åka kollektivt i Stockholm? Med Moovits app för kollektivtrafik är det enkelt att ta sig fram med kollektivtrafik, och dessutom till lägsta möjliga kostnad. Här hittar du kollektivtrafikavgifter, biljettpriser och kostnader. Vill du ha en karta över kollektivtrafiklinjerna i Stockholm? I Moovits kollektivtrafikapp kan du se kartan över all kollektivtrafik i Stockholm med alla Buss, Tåg, Tunnelbana, Spårväg, Färja och Spårvagn-linjer och hållplatser på en interaktiv karta.

Stockholm har 6 transittyp(er), inklusive: Buss, Tåg, Tunnelbana, Spårväg, Färja och Spårvagn, ledda av flera transitagenturer, inklusive SL, SL Rail, UL, Flygbussarna, Storstockholms Lokaltrafik AB, Sörmlandstrafiken, X-trafik, Region Gotland, VL, Vy Bus4You, Dalatrafik, Flixbus, Västervik Express, Länstrafiken Örebro och SJ AB

Kollektivtrafiklinjer med stationer närmastSundsvall Kristinelund i Stockholm

Tåg linjer med stationer närmast Sundsvall Kristinelund i Stockholm

Buss linjer med stationer närmast Sundsvall Kristinelund i Stockholm