קו 1
ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) יש 69 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אילת/רציפים ומסתיים בת. מרכזית אילת/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 1 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה (69 תחנות)
ת. מרכזית אילת/רציפים
דרבן/תרשיש
מלון לאונרדו פלזה/קיסר
מלון קיסר/לאונרדו פלזה
מלון דן פנורמה/תרשיש
קניון מול הים/דרבן
דרך הערבה/שדרות התמרים
שדרות התמרים/שפיפון
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
מרכז רזין/מרכז הוכמן
מרכז רזין/אילות
אילות/ירושלים השלמה
אילות/לוס אנג'לס
לוס אנג'לס/סיני
שחמון/קטורה
ארגמן/דרך יותם
ארגמן/הצפצפה
ארגמן/חטיבת הנגב
חטיבת הנגב/דרך הגיא
הדובדבן/משעול אלון
הדובדבן/משעול אגוז
הדובדבן/בננה
האגס/משעול אתרוג
עין נטפים/משעול אשכולית
ששת הימים/עין נטפים
ששת הימים/עין יהב
עין יהב/עין עקב
עין יהב/דרך הרים
דרך הרים/עין נטפים
עין נטפים/בני ישראל
עין נטפים/ששת הימים
החשמונאים/העמונים
החשמונאים/הלויים
החשמונאים/המדיינים
החשמונאים/כנענים
הנבטים/בני ישראל
הנבטים/המכבים
ששת הימים/האגס
איצטדיון רבין/ששת הימים
ששת הימים/דרך יותם
ששת הימים/יהושפט
דקר/חלילן
דקר/בתרן
דקר/גני קנדה
זהרון/משעול גיטרן
זהרון/מרכז עינת
החותרים/הסיגלית
הסיגלית/משעול דרדר
יהל/החותרים
יהל/נירית
תיכון בגין/הספורטאים
ששת הימים/הספורטאים
ששת הימים/כיכר חצרות
ברנע/ברק
רודד/גשרון
רודד/שדרות התמרים
מגן דוד אדום/שדרות התמרים
קמפוס אילת/המלחה
המלחה/חטיבת גולני
חטיבת גולני/ככר זאבים
חטיבת גולני/החורב
אילות/שדרות התמרים
מרכז רזין/מרכז הוכמן
ת. מרכזית אילת/שדרות התמרים
שדרות התמרים/גן בנימין
דרך הערבה/יותם
קניון מול הים
מלון קיסר/לאונרדו פלזה
ת. מרכזית אילת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 1
מתי מתחיל לפעול קו 1?
קו 1 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 1 מפסיק לעבוד?
קו 1 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 1?
כדי לראות מתי קו ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) הוא בסביבות ה-₪4.70.
האם קו האוטובוס 1 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 1 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 1 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 1 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 1
קו 1 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ב׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ד׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ה׳ | 06:00 - 23:05 | 15 - 30 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 15 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 22:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל1 (מ ת. מרכזית אילת/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 1
תעריף הנסיעה ב1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪4.70. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
1 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 1 היא ת. מרכזית אילת/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית אילת/הורדה.
קו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 1. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 1.
מעקב אחר קו האוטובוס 1 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 1 (ת. מרכזית אילת/רציפים←ת. מרכזית אילת/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 1 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 1 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 55 - רוזנטל/כנפי נשרים-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 92 - מנחם בגין/שניאורסון-קרית מוצקין<->דקר/יהונתן נתניהו-קרית מוצקין-2#/ לוח זמנים
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 87 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 794 - מיכאל/בר כוכבא-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 146 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 3 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 73 - שבזי/צלאח-קרית אתא<->חנקין/בורוכוב-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 236 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 80 - חטיבת הנגב/דרך הגיא-אילת<->תיכון גולדווטר/חטיבת הנגב-אילת-1#/ לוח זמנים
- 79 - מגן דוד אדום/דרך השלום-נשר<->הרצליה/הנביאים-חיפה-2ה/ לוח זמנים
- 558 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1#/ לוח זמנים
- 14 - תחנה תפעולית/שדרות פנחס בן דוד קפרא-רחובות<->פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות-1#/ לוח זמנים