קו 10
מצליח←רמלה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 10 (מצליח←רמלה) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל ב'מצליח ח ומסתיים בת. מרכזית רמלה/הורדה.
לוח הזמנים לקו 10 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מצליח←רמלה (16 תחנות)
'מצליח ח
'מצליח ו
גן ילדים
'מצליח י
'מצליח ב
שושנה דמארי/כביש 4304
עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ
עוזי חיטמן/חנוך לוין
אהוד מנור/עוזי חיטמן
שושנה דמארי/אהוד מנור
שושנה דמארי
שושנה דמארי/עוזי חיטמן
כביש 40/קריית האומנים
מחנה פיקוד העורף
שדרות הרצל/תל חי
ת. מרכזית רמלה/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-07:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו מצליח←רמלה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מצליח←רמלה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (מצליח←רמלה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מצליח←רמלה (מצליח←רמלה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו האוטובוס 10, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ 'מצליח ח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (מצליח←רמלה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (מצליח←רמלה) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
10 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 10 היא 'מצליח ח והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית רמלה/הורדה.
קו 10 (מצליח←רמלה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (מצליח←רמלה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 153 - הדרים/ תיכון רעות מכבים-מודיעין מכבים רעות<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 73 - החבל/הירדן-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-10/ לוח זמנים
- 30 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 192 - בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים<->מבוא היערה/דרך חלמית-נס הרים-10/ לוח זמנים
- 332 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הרימון-אליכין-10/ לוח זמנים
- 583 - דרך שרה/כ''ט בנובמבר-זכרון יעקב<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 157 - 'נצר סירני א-נצר סרני<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 90 - חזון אי''ש/הדס-זכרון יעקב<->הכובשים/החיטה-זכרון יעקב-21/ לוח זמנים
- 105 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 314 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 24 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 32 - בית ספר על''ה/שפירא-לוד<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 12 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 239 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים