Buss - 12

12

Howell Mill Road / Cumberland

MARTA

12 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 12 buss (Riktning: Midtown Station) har 48 stopp avgår från Cumberland Transfer Center och slutar Midtown Station.

12 buss tidsplan översikt: Startar normalt 00:05 och slutar vid 23:35. Normala arbetsdagar: vardagar.

Välj någon av 12 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Midtown Station

Cumberland Transfer Center Cumberland Boulevard, Smyrna Visa hela tidtabellen Gå till station
Akers Mill Rd @ Cumberland Blvd 3051 Akers Mill Rd, Smyrna Visa hela tidtabellen Gå till station
Cobb Pkwy @ 2980 2980 Cobb Parkway South, Smyrna Visa hela tidtabellen Gå till station
Cobb Pkwy@Cumberland Blvd Visa hela tidtabellen Gå till station
Cobb Pkwy@Paces Mill Rd Cobb Parkway South, Vinings Visa hela tidtabellen Gå till station
Northside Pkwy@River Green Dr 4240 Northside Parkway Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Northside Pkwy Nw @ 4111 Visa hela tidtabellen Gå till station
Northside Pkwy @ 3715 Visa hela tidtabellen Gå till station
Northside Pky Nw @ 3487 Visa hela tidtabellen Gå till station
Northside Pky Nw @ W Paces Ferry Rd 3400 Northside Pkwy Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ 3280 Howell Mill Road Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd @ Downwood Cir Nw 3160 Howell Mill Road Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd@Moores Mill Rd 2970 Howell Mill Rd Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd@Nawench Dr 955 Nawench Drive Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Wesley Rd Nw Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd@Peachtree Battle Av 835 Peachtree Battle Avenue Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Wesley Dr Nw 897 Wesley Drive Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Northcliffe Dr 850 Northcliffe Drive Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Beaverbrook Dr Beaverbrook Drive Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Glenbrook Dr Nw 831 Glenbrook Drive Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd@Kipling Dr 833 Kipling Drive Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Spring Lake Pl Nw 2111 Howell Mill Road Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Collier Rd Nw 1991 Howell Mill Rd NW, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Beck St Nw 1891 Howell Mill Road Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@1710 1790 Howell Mill Road Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Ridgeway Ave Nw 1760 Howell Mill Road Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@White St Nw White Street Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Verner St Nw 1604 Howell Mill Road Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Garraux St Nw 1583 Howell Mill Road Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Morris St Nw 1512 Howell Mill Rd Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Trabert Ave Nw 1396 Howell Mill Rd Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw@Bishop St Nw Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ Huff Rd Nw Visa hela tidtabellen Gå till station
Howell Mill Rd Nw @ 14th St Nw 1168 Howell Mill Rd Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Brady Ave@Howell Mill Rd 1077 Brady Avenue Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St@Brady Ave 10th Street Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw @ Image Ave 710 10th Street Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St@Watkins St 670 10Th Street Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St@Northside Dr 630 10th St Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St@Hemphill Ave 534 10Th Street Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw@Center St Nw 478 10th St Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw@Greenfield St Nw 428 10th Street Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw @ State St Nw 374 10th Street Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw@Atlantic Dr Nw 328 10Th Street Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw@Holly St Nw 301 10Th Street Nw, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw@Fowler St Nw 195 10th Street Northwest, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
10th St Nw @ Williams St Nw 100 10th Street NW, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station
Midtown Station 14 Peachtree Place Ne, Atlanta Visa hela tidtabellen Gå till station

12 FAQ

Vilken tid börjar 12 buss köra?

12 buss börjar köra 00:05 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 12 buss att gå?

12 buss slutar köra 23:35 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vilken tid ankommer 12 buss?

När kommer Howell Mill Road / Cumberland Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Howell Mill Road / Cumberland Buss som är närmst din plats

Lista över List of 12 buss Stopps

Cumberland Transfer Center • Akers Mill Rd @ Cumberland Blvd • Cobb Pkwy @ 2980 • Cobb Pkwy@Cumberland Blvd • Cobb Pkwy@Paces Mill Rd • Northside Pkwy@River Green Dr • Northside Pkwy Nw @ 4111 • Northside Pkwy @ 3715 • Northside Pky Nw @ 3487 • Northside Pky Nw @ W Paces Ferry Rd • Howell Mill Rd Nw @ 3280 • Howell Mill Rd @ Downwood Cir Nw • Howell Mill Rd@Moores Mill Rd • Howell Mill Rd@Nawench Dr • Howell Mill Rd Nw@Wesley Rd Nw • Howell Mill Rd@Peachtree Battle Av • Howell Mill Rd Nw @ Wesley Dr Nw • Howell Mill Rd Nw @ Northcliffe Dr • Howell Mill Rd Nw @ Beaverbrook Dr • Howell Mill Rd Nw @ Glenbrook Dr Nw • Howell Mill Rd@Kipling Dr • Howell Mill Rd Nw@Spring Lake Pl Nw • Howell Mill Rd Nw @ Collier Rd Nw • Howell Mill Rd Nw@Beck St Nw • Howell Mill Rd Nw@1710 • Howell Mill Rd Nw@Ridgeway Ave Nw • Howell Mill Rd Nw@White St Nw • Howell Mill Rd Nw@Verner St Nw • Howell Mill Rd Nw@Garraux St Nw • Howell Mill Rd Nw@Morris St Nw • Howell Mill Rd Nw @ Trabert Ave Nw • Howell Mill Rd Nw@Bishop St Nw • Howell Mill Rd Nw @ Huff Rd Nw • Howell Mill Rd Nw @ 14th St Nw • Brady Ave@Howell Mill Rd • 10th St@Brady Ave • 10th St Nw @ Image Ave • 10th St@Watkins St • 10th St@Northside Dr • 10th St@Hemphill Ave • 10th St Nw@Center St Nw • 10th St Nw@Greenfield St Nw • 10th St Nw @ State St Nw • 10th St Nw@Atlantic Dr Nw • 10th St Nw@Holly St Nw • 10th St Nw@Fowler St Nw • 10th St Nw @ Williams St Nw • Midtown Station

Lista över 12 buss gator

Cumberland Boulevard • 3051 Akers Mill Rd • 2980 Cobb Parkway South • Cobb Parkway South • 4240 Northside Parkway Northwest • 3400 Northside Pkwy Nw • Howell Mill Road Northwest • 3160 Howell Mill Road Northwest • 2970 Howell Mill Rd Nw • 955 Nawench Drive Northwest • 835 Peachtree Battle Avenue Northwest • 897 Wesley Drive Northwest • 850 Northcliffe Drive Nw • Beaverbrook Drive Northwest • 831 Glenbrook Drive Northwest • 833 Kipling Drive Northwest • 2111 Howell Mill Road Nw • 1991 Howell Mill Rd NW • 1891 Howell Mill Road Nw • 1790 Howell Mill Road Nw • 1760 Howell Mill Road Nw • White Street Northwest • 1604 Howell Mill Road Nw • 1583 Howell Mill Road Nw • 1512 Howell Mill Rd Nw • 1396 Howell Mill Rd Nw • 1168 Howell Mill Rd Nw • 1077 Brady Avenue Northwest • 10th Street Northwest • 710 10th Street Northwest • 670 10Th Street Nw • 630 10th St Nw • 534 10Th Street Nw • 478 10th St Nw • 428 10th Street Northwest • 374 10th Street Northwest • 328 10Th Street Nw • 301 10Th Street Nw • 195 10th Street Northwest • 100 10th Street NW • 14 Peachtree Place Ne

12 buss Schema

12 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:05 - 23:35

Måndag 00:05 - 23:35
Tisdag 00:05 - 23:35
Onsdag 00:05 - 23:35
Torsdag 00:05 - 23:35
Fredag 00:05 - 23:35
Lördag 00:05 - 23:35
Söndag 00:05 - 23:35
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2200 städer i 80+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 12 buss är Cumberland Transfer Center och sista stoppet är Midtown Station. 12 (Riktning: Midtown Station) kör under vardagar.

Ytterligare information: 12 har 48 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 42 minuter.

Påväg? Se varför över 170 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig MARTA förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Atlanta och hjälper till att hitta närmaste 12 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 12 buss för att ta med på din resa.

12 nära mig

12 FAQ

Vilken tid börjar 12 buss köra?

12 buss börjar köra 00:05 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 12 buss att gå?

12 buss slutar köra 23:35 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vilken tid ankommer 12 buss?

När kommer Howell Mill Road / Cumberland Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Howell Mill Road / Cumberland Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer