Buss - 22

22

Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations

TPG

22 buss Rutt Schema och Stopp

Linjen 22 buss (Riktning: Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations) har 30 stopp avgår från Plan-Les-Ouates Ziplo och slutar Genève Nations.

22 buss översikt över tidtabell för den kommande veckan: Trafiken börjar klockan 00:14 och slutar 23:44. Driftsdagar den här veckan: vardagar.

Välj någon av 22 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.

Riktning: Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations

Plan-Les-Ouates Ziplo Chemin du Tourbillon, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Plan-Les-Ouates Tourbillon 36 Chemin Du Champ-des-Filles, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Plan-Les-Ouates Pré-Fleuri 31 Chemin du Champ-des-Filles, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Plan-Les-Ouates Ch.-D.-Filles 2 Chemin Du Champ-des-Filles, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Plan-Les-Ouates Centenaire 110 Chemin du Pont-du-Centenaire, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Plan-Les-Ouates Les Bruyères Route de Base, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Plan-Les-Ouates Le Rolliet Route de Base, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Lancy Voirets 2 Chemin Des Champs-Gottreux, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Lancy Curé-Baud 41 Chemin des Palettes, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Lancy Palettes Avenue des Communes-Réunies, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Lancy Piscine De Lancy Avenue des Communes-Réunies, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Lancy Pl. Du 1er Août 1 8 Avenue des Communes Réunies, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Petit-Lancy Pré-Monnard Vieux Chemin d'Onex, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Petit-Lancy Les Esserts Avenue des Communes Réunies, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Petit-Lancy Bossons 10a Avenue des Morgines, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Petit-Lancy Chemin Du Bac Avenue des Grandes-Communes, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Vernier Avenue De L'Ain Avenue de la Concorde, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Vernier Châtelaine Avenue de Châtelaine, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Genève Les Ouches Avenue de Châtelaine, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Genève Franchises 30 Route des Franchises, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Genève Bouchet Avenue Louis-Casaï, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Vernier Pailly-Balexert Avenue Louis-Casaï, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Genève Joli-Mont Chemin des Corbillettes, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Genève Maison Des Parlements 2 Chemin des Fins, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Saconnex Sonnex Chemin du Pommier, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Grand-Saconnex Le Pommier Route de Ferney, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station
Genève Nations Avenue de France, Genève Visa hela tidtabellen Gå till station

22 FAQ

Vilken tid börjar 22 buss köra?

22 buss börjar köra 00:14 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 22 buss att gå?

22 buss slutar köra 23:44 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vilken tid ankommer 22 buss?

När kommer Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations Buss som är närmst din plats

Lista över List of 22 buss Stopps

Plan-Les-Ouates Ziplo • Plan-Les-Ouates Tourbillon • Plan-Les-Ouates Pré-Fleuri • Plan-Les-Ouates Ch.-D.-Filles • Plan-Les-Ouates Centenaire • Plan-Les-Ouates Les Bruyères • Plan-Les-Ouates Le Rolliet • Grand-Lancy Voirets • Grand-Lancy Curé-Baud • Grand-Lancy Palettes • Grand-Lancy Piscine De Lancy • Grand-Lancy Pl. Du 1er Août 1 • Petit-Lancy Pré-Monnard • Petit-Lancy Les Esserts • Petit-Lancy Bossons • Petit-Lancy Chemin Du Bac • Vernier Avenue De L'Ain • Vernier Châtelaine • Genève Les Ouches • Genève Franchises • Genève Bouchet • Vernier Pailly-Balexert • Genève Joli-Mont • Genève Maison Des Parlements • Grand-Saconnex Sonnex • Grand-Saconnex Le Pommier • Genève Oms • Genève Bit • Genève Appia • Genève Nations

Lista över 22 buss gator

Chemin du Tourbillon • 36 Chemin Du Champ-des-Filles • 31 Chemin du Champ-des-Filles • 2 Chemin Du Champ-des-Filles • 110 Chemin du Pont-du-Centenaire • Route de Base • Route de Base • 2 Chemin Des Champs-Gottreux • 41 Chemin des Palettes • Avenue des Communes-Réunies • Avenue des Communes-Réunies • 8 Avenue des Communes Réunies • Vieux Chemin d'Onex • Avenue des Communes Réunies • 10a Avenue des Morgines • Avenue des Grandes-Communes • Avenue de la Concorde • Avenue de Châtelaine • Avenue de Châtelaine • 30 Route des Franchises • Avenue Louis-Casaï • Avenue Louis-Casaï • Chemin des Corbillettes • 2 Chemin des Fins • Chemin du Pommier • Route de Ferney • Avenue de France

22 buss Schema

22 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 00:14 - 23:44

Måndag 00:14 - 23:44
Tisdag 00:14 - 23:44
Onsdag 00:14 - 23:44
Torsdag 00:14 - 23:44
Fredag 00:14 - 23:44
Lördag 00:14 - 23:44
Söndag 00:14 - 23:44
Moovit är världens #1 transit app
Stöder över 2700 städer i 86+ länder världen över!
Google Play badge AppStore badge

Det första stoppet för 22 buss är Plan-Les-Ouates Ziplo och sista stoppet är Genève Nations. 22 (Riktning: Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations) kör under vardagar.

Ytterligare information: 22 har 30 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 40 minuter.

Påväg? Se varför över 300 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig TPG förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Geneve och hjälper till att hitta närmaste 22 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 22 buss för att ta med på din resa.

22 nära mig

22 FAQ

Vilken tid börjar 22 buss köra?

22 buss börjar köra 00:14 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vid vilken tid slutar 22 buss att gå?

22 buss slutar köra 23:44 på Söndag, Måndag, Tisdag, Onsdag, Torsdag, Fredag, Lördag.

Vilken tid ankommer 22 buss?

När kommer Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations Buss? Klicka här för live ankomsttider och för att se ett fullständigt schema för Plan-Les-Ouates Ziplo‎→Genève Nations Buss som är närmst din plats

Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer
Moovit - Din lokala reseapp för Android och iOS
Moovit Realtids Ankomster, Tidsplaner, Kartor & Mer