קו 23א
תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 23א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 23א (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל) יש 34 תחנות. מסלול הקו מתחיל בתחנת כרמלית/הנביאים ומסתיים בהפלמח/הראל.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 23א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל (34 תחנות)
תחנת כרמלית/הנביאים
שבתאי לוי/רשפון
הציונות/הרצליה
הציונות/פועה
הציונות/הילל
גן הבהאים/הציונות
הציונות/שניים בנובמבר
הציונות/שדרות הנשיא
שדרות הנשיא
הנשיא/החורשה
הנשיא/איריס
הנשיא/התשבי
תחנת כרמלית/מרכז הכרמל
מרכז הכרמל/אודיטוריום
שדרות מוריה/הברושים
מוריה/צפרירים
מוריה/זרובבל
מוריה/נחשון
מוריה/קרית ספר
חורב/מאפו
מרכז חורב/פיקא
פיק''א/אורן
אורן/פיקא
אורן/שיקמה
מרכז מסחרי/אורן
אורן/הפרחים
דקר/מרטין בובר
הצוללת דקר/זלמן שזר
הצוללת דקר/פיקא
קרן היסוד/רופין
קרן היסוד
בית ספר בן גוריון/קרן היסוד
הפלמח/קרן היסוד
הפלמח/הראל
שאלות ותשובות לגבי קו 23א
מתי מתחיל לפעול קו 23א?
קו 23א מתחיל לפעול ב-09:05 בשבת
באיזו שעה קו 23א מפסיק לעבוד?
קו 23א מפסיק לפעול ב-15:05 בשבת
מתי מגיע קו 23א?
כדי לראות מתי קו תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 23א (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 23א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 23א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 23א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 23א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 23א
קו 23א האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 09:05 - 15:05
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 09:05 - 15:05 | 45 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל23א (מ תחנת כרמלית/הנביאים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 23א (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 23א
תעריף הנסיעה ב23א (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
23א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 23א היא תחנת כרמלית/הנביאים והתחנה האחרונה היא הפלמח/הראל.
קו 23א (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 23א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 23א.
מעקב אחר קו האוטובוס 23א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 23א (תחנת כרמלית/הנביאים←הפלמח/הראל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 23א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 23א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 39 - מסוף רמת שרת/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 456 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-3#
- 399 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#חדרה ↔ אילת/ לוח זמנים
- 90 - ביאליק/בוטקובסקי-חדרה<->תיכון בית אליעזר-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 64 - הנחשול/הדייגים-ראשון לציון<->בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד-1#/ לוח זמנים
- 95 - הרצוג/צדוק-אזור<->קפלן/השבעה-אזור-2ת/ לוח זמנים
- 93 - צה''ל/החרוב-כרמיאל<->הברושים/בית ספר הדקל-כרמיאל-2#/ לוח זמנים
- 826 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->דליה/כליל החורש-נוף הגליל-19/ לוח זמנים
- 20 - חניון נווה שאנן-חיפה<->חניון נווה שאנן-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 66 - הדשנים-חיפה<->רמת יוחנן-רמת יוחנן-1צ/ לוח זמנים
- 832 - מפעלים אזוריים צמח-מפעלים אזוריים צמח<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 15 - האומן/ברעם-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 25 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה-17/ לוח זמנים
- 953 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-3#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 961 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 32 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 80 - קפלן/השלום-אזור<->בית ספר מקווה ישראל-חולון-2#/ לוח זמנים
- 80 - אריה לוין /חבד-חיפה<->כנרת/הדקלים-קרית אתא-1#/ לוח זמנים