קו 3
אלמקאזח←שכונה מערבית
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 3 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 3 (אלמקאזח←שכונה מערבית) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל באלמקאזח ומסתיים בשכונה מערבית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 3 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אלמקאזח←שכונה מערבית (28 תחנות)
אלמקאזח
מכון המים
שכונת זוחלוק
אלרוגמה
א-סהיל
א-סהיל/עולש
כיכר מזרחית
שכונת גרעין הכפר
כביש ראשי 4
מתנ''ס
אלאונטוש
אבו עבדאללה/א-נבאק
אבו עבדאללה
סידנא אבו עבדאללה
חיילים משוחררים צפונית א
שכונת חיילים משוחררים צפון
עבדאללה/אל-מראעי
אל- מראעי
לשכת הרווחה
מועצה מקומית
בית עלמין צבאי
בית העם
בני מערוף
מרכז מסחרי
שכונת הבדואים
שכונה מערבית
מסגד
שכונה מערבית
שאלות ותשובות לגבי קו 3
מתי מתחיל לפעול קו 3?
קו 3 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 3 מפסיק לעבוד?
קו 3 מפסיק לפעול ב-17:20 בשישי
מתי מגיע קו 3?
כדי לראות מתי קו אלמקאזח←שכונה מערבית האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אלמקאזח←שכונה מערבית הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 3 (אלמקאזח←שכונה מערבית)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אלמקאזח←שכונה מערבית (אלמקאזח←שכונה מערבית) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 3 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 3 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 3 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 3 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 3
קו 3 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:05 - 22:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 22:35 | 20 |
ב׳ | 06:05 - 22:35 | 20 |
ג׳ | 06:05 - 22:35 | 20 |
ד׳ | 06:05 - 22:35 | 20 |
ה׳ | 06:05 - 22:35 | 20 |
ו׳ | 06:05 - 17:20 | 20 - 30 |
ש׳ | 18:20 - 22:50 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל3 (מ אלמקאזח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 3 (אלמקאזח←שכונה מערבית) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 3
תעריף הנסיעה ב3 (אלמקאזח←שכונה מערבית) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
3 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 3 היא אלמקאזח והתחנה האחרונה היא שכונה מערבית.
קו 3 (אלמקאזח←שכונה מערבית) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 3. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 3.
מעקב אחר קו האוטובוס 3 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 3 (אלמקאזח←שכונה מערבית) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 3 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 3 ב-ישראל
3 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 2 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. רכבת בית שאן/הורדה-בית שאן-20/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 825 - הרב ש''י זווין/הרב וינוגרד-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 191 - נופית/יציאה-נופית<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-10/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 99 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->ירדן/המיצר-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 75 - המגינים/מסדה-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 932 - צומת אורנים/פייר קניג-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 300 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 82 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->מסוף נוף ציון-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 71 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מירסקי/מינץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 20 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->מכללת צמח-עמק הירדן-10/ לוח זמנים
- 77א - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-21/ לוח זמנים
- 50 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->'רם און א-רם און-10/ לוח זמנים