קו 311
ג'דיידה-מכר←עכו
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 311 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 311 (ג'דיידה-מכר←עכו) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבנק מרכנתיל ומסתיים בת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 311 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ג'דיידה-מכר←עכו (27 תחנות)
בנק מרכנתיל
בית ספר אל נור/302
ח'לת אלפיס
בי''ס אלבמרוני
בנין אחים חטיב
בי''ס נעמת
סופרמרקט דיאב
מועצה מקומית ישנה
אלג'למה
הכיכר
כיכר/ג'דידה
מסעף גדידה מכר
אברהם בן שושן/יוסף גרשון
העלייה/יהודה אלקלעי
יהודה בורלא/קדושי קהיר
יהודה בורלא/קדושי קהיר
אריה דושניצקי/יהודה בורלא
אריה דושניצקי/חיים ברלב
מסעף מוסד אחווה
תחנת רכבת עכו
בן עמי/דוד רמז מכבי אש
העצמאות/יהושפט
העצמאות/וייצמן
וייצמן/מעלה החורשה
העיר העתיקה
דוד פנקס/יהושפט
ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה
שאלות ותשובות לגבי קו 311
מתי מתחיל לפעול קו 311?
קו 311 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 311 מפסיק לעבוד?
קו 311 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 311?
כדי לראות מתי קו ג'דיידה-מכר←עכו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ג'דיידה-מכר←עכו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 311 (ג'דיידה-מכר←עכו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ג'דיידה-מכר←עכו (ג'דיידה-מכר←עכו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 311 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 311 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 311 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 311 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 311
קו 311 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ג׳ | 07:30 - 22:30 | 150 |
ד׳ | 05:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 22:30 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:00 - 15:00 | 30 |
ש׳ | 18:45 - 23:45 | 45 - 75 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל311 (מ בנק מרכנתיל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 311 (ג'דיידה-מכר←עכו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 311
תעריף הנסיעה ב311 (ג'דיידה-מכר←עכו) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
311 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 311 היא בנק מרכנתיל והתחנה האחרונה היא ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה.
קו 311 (ג'דיידה-מכר←עכו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 311. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 311.
מעקב אחר קו האוטובוס 311 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 311 (ג'דיידה-מכר←עכו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 311 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 311 ב-ישראל
311 - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 34 - בהזמנה מראש - ראס אל עין 2-ראס אל עין<->תרדיון/מכללת וינגייט-תרדיון-1#ראס אל-עין ↔ תרדיון/ לוח זמנים
- 84 - חב''ד בנות/הרבי מלובאוויטש-צפת<->שפרינצק/קרן היסוד-צפת-21/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר גיתה-גיתה-1#/ לוח זמנים
- 165 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->שכונת חיילים משוחררים 2-שפרעם-1אשפרעם ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 978 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-1א/ לוח זמנים
- 52 - אל ג'רביה ז-פקיעין<->מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל-2ב/ לוח זמנים
- 4 - שונית/כוכב הים-נהריה<->שדרות ששת הימים/שלום הגליל-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 88 - ח'לית שריף/כניסה-טמרה<->בי''ס מקצועי/טמרה-טמרה-2#
- 3 - מפעל קדמני-שפרעם<->כביש 742/מחלף שפרעם-שפרעם-1ב/ לוח זמנים
- 305 - בית העם-אבו סנאן<->בר לב 2-תעשיון בר לב-1ב/ לוח זמנים
- 271 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית ספר ניסויי תפן-כפר ורדים-1א/ לוח זמנים
- 43 - בהזמנה מראש - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מועדון חברים-הררית-1#תרדיון ↔ הררית/ לוח זמנים
- 3 - הר מירון/החלוץ-נהריה<->קניון נהריה-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 14 - בית עלמין-בית ג'ן<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 313 - יאנוח ג'ת/מגרש כדורגל-יאנוח ג'ת<->מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא-1#/ לוח זמנים