קו 44
טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 44 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 44 (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בהצור/היהלום.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 44 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל (37 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
יהודה הנשיא/ביאליק
טרומפלדור/שמעון דה אן
בית גינסבורג/טרומפלדור
המלך דוד/המלך שלמה
אצטדיון עירוני
בר כוכבא/דוד המלך
בר כוכבא/השופטים
בר כוכבא/עמל
מעלה קק''ל/תמר
מעלה קק''ל/הלוטם
שקד/מעלה קק''ל
שקד/רותם
שקד/רותם
שקד/דובדבן
שד. ספיר /הנביאים
שד. ספיר/חרצית
שד. ספיר/רקפת
שדרות ספיר/יפה נוף
שדרות ספיר/שדרות אורנים
הנשיא וייצמן/שז''ר
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
בן צבי /אבו חצירא
בן צבי /סיני
בן צבי /חיים טמסות
הנשיא וייצמן/דוד אלעזר
ויצמן הנשיא/מקווה
וייצמן/האבות
ויצמן הנשיא/מפתן
ויצמן/המשור
הנשיא וייצמן/המברג
צומת טבריה
צומת פוריה
לשם/הברקת
הצור/הברזל
הצור/היהלום
שאלות ותשובות לגבי קו 44
מתי מתחיל לפעול קו 44?
קו 44 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 44 מפסיק לעבוד?
קו 44 מפסיק לפעול ב-06:50 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 44?
כדי לראות מתי קו טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 44 (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 44 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 44 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 44 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 44 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 44
קו 44 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 05:30 - 06:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 06:50 | 40 |
ב׳ | 05:30 - 06:50 | 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:30 - 06:50 | 40 |
ה׳ | 05:30 - 06:50 | 40 |
ו׳ | 05:30 - 06:50 | 40 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל44 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 44 (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 44
תעריף הנסיעה ב44 (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
44 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 44 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא הצור/היהלום.
קו 44 (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 44. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 44.
מעקב אחר קו האוטובוס 44 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 44 (טבריה←פארק תעשיות קדמת גליל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 44 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 44 ב-ישראל
44 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 854 - דולב/יצחק שדה-עפולה<->האתרוג/קרלין-גבעת זאב-10/ לוח זמנים
- 185 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->בית ספר מגידו / 6953-מגידו-10/ לוח זמנים
- 242 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 62 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף רמות/מירסקי-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 76 - 'טולדנו א-טבריה<->בית ספר בית יוסף-טבריה-10/ לוח זמנים
- 184 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים-גלעד-10/ לוח זמנים
- 77 - דרך דוד בנבנישתי-ירושלים<->מסוף הגבעה הצרפתית/בר כוכבא-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 9 - התעשייה-מגדל העמק<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 735 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->קמפוס ספרא/מסוף הכניסה לאוניברסיטה-ירושלים-10
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 93 - הדקל/צאלון-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 851 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מרכז רפואי לניאדו/ילדים-נתניה-10/ לוח זמנים
- 30 - סמדר 1-יבנאל<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 22 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->אזור תעשיה רמת ישי-רמת ישי-20/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 19 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ רשפים-רשפים-10/ לוח זמנים
- 850 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים