קו 462
לוד←תל אביב-יפו
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 462 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 462 (לוד←תל אביב-יפו) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בארבע עונות/נירים ומסתיים בת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 462 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: לוד←תל אביב-יפו (23 תחנות)
ארבע עונות/נירים
נירים/צמרות
סלניקין/צמרות
חללי אגוז/שד. מיכה רייסר
רגבים/ רייסר
רגבים/ לובלין
אהרון לובלין/אדמונית
בי''ס מקסים לוי
מתנ''ס/לובלין
אהרון לובלין/שד. מיכה רייסר
בית עלמין חדש לוד
המחקר/המסגר
רבי אליעזר בן הורקנוס/4404
פסח לב/ישראל זמורה
המחקר/אבא הלל סילבר
מחלף לה גווארדייה
דרך מנחם בגין/הרכבת
ישראל טל/המסגר
המסגר/בן אביגדור
קריית הממשלה/דרך מנחם בגין
קניון עזריאלי/דרך מנחם בגין
דרך נמיר/דרך מנחם בגין
ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 462
מתי מתחיל לפעול קו 462?
קו 462 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 462 מפסיק לעבוד?
קו 462 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 462?
כדי לראות מתי קו לוד←תל אביב-יפו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו לוד←תל אביב-יפו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 462 (לוד←תל אביב-יפו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס לוד←תל אביב-יפו (לוד←תל אביב-יפו) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 462 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 462 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 462 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 462 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 462
קו 462 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:00 - 22:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ג׳ | 06:00 - 21:30 | 30 |
ד׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 22:00 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:30 - 16:00 | 30 - 60 |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל462 (מ ארבע עונות/נירים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 462 (לוד←תל אביב-יפו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 462
תעריף הנסיעה ב462 (לוד←תל אביב-יפו) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
462 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 462 היא ארבע עונות/נירים והתחנה האחרונה היא ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע.
קו 462 (לוד←תל אביב-יפו) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 462. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 462.
מעקב אחר קו האוטובוס 462 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 462 (לוד←תל אביב-יפו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 462 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 462 ב-ישראל
462 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 159 - גולדה מאיר/משה שרת-רמלה<->קלצ'קין-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 239 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 1 - אבי עזרי א-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 34 - בהזמנה מראש - איזור התעשיה נשר-נחם<->מגרש ספורט-נווה מיכאל-20נחם ↔ נווה מיכאל/ לוח זמנים
- 208 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 5 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->בן צבי/צה''ל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 55 - הרברט סמואל/שד. רוטשילד-חדרה<->'גן יאשיה ד-גן יאשיה-10/ לוח זמנים
- 47 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ההדרים צורן/השיקמה צורן-קדימה צורן-10/ לוח זמנים
- 137 - דרך האר''י/ כביש 375-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 85 - מסוף שרונה-כפר יונה<->מחנה בית ליד-כפר יונה-10/ לוח זמנים
- 292 - יביע אומר/שבט הלוי-ביתר עילית<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 155 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->שער ירושלים / 4313-באר יעקב-10/ לוח זמנים
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 13 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->אהוד מנור/חיטמן-רמלה-11/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->בריכת שחיה-נווה שלום-10/ לוח זמנים
- 156 - קניון אסף/44-ראשון לציון<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 311 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 342 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בית וגן/הרב אלפיה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->איבטן-זמר-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20