קו 62
באר שבע←חורה
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 62 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 62 (באר שבע←חורה) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהברזל/החורש ומסתיים באלסלאם/אלתקוא.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 62 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר שבע←חורה (42 תחנות)
הברזל/החורש
הברזל/הקוצר
הקוצר/הכשרת היישוב
הכשרת היישוב/הזורע
הכשרת הישוב/הבונים
הפועלים/הכשרת הישוב
הפועלים/הבדיל
הפועלים/הדגן
אזור תעשיה עמק שרה
צומת יצחק מצליח
השוק העירוני/שדרות דוד חכם
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני
בית רסקו/יצחק רגר
יצחק רגר/שדרות שז''ר
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון
מעונות הסטודנטים/שדרות בן גוריון
תחנת רכבת/שדרות דוד בן גוריון
שדרות דוד בן גוריון/דרך השלום
שדרות דוד בן גוריון/יעקב גרשפלד
דרך אליהו נאוי/שדרות דוד בן גוריון
צומת חטיבת הנגב
צומת תל שבע
צומת עומר מערב
צומת אום בטין
מחלף מיתר לערד
אל עטאונה
אזור תעשיה חורה
בית ספר טכנולוגי חורה
מרכז מחוננים
אלנור/ אל חוארזמי
אלנור/אלקאהרה
אלנור/אלחכמה
מרכז מחוננים
בית ספר טכנולוגי חורה
משתלה/אלסלאם
מרכז מסחרי
מועצה מקומית
מועצה מקומית
בית ספר אלמג'ד חורה
אלסלאם/אלנור
אלסלאם/אלתקוא
שאלות ותשובות לגבי קו 62
מתי מתחיל לפעול קו 62?
קו 62 מתחיל לפעול ב-07:00 בשלישי
באיזו שעה קו 62 מפסיק לעבוד?
קו 62 מפסיק לפעול ב-15:15 בשישי
מתי מגיע קו 62?
כדי לראות מתי קו באר שבע←חורה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר שבע←חורה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 62 (באר שבע←חורה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר שבע←חורה (באר שבע←חורה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 62 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 62 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 62 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 62 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 62
קו 62 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:15 - 23:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ב׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ג׳ | 07:00 - 23:30 | 5 - 90 |
ד׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ה׳ | 07:15 - 23:15 | 25 - 60 |
ו׳ | 08:30 - 15:15 | 45 - 60 |
ש׳ | 21:15 - 22:15 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל62 (מ הברזל/החורש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 62 (באר שבע←חורה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 62
תעריף הנסיעה ב62 (באר שבע←חורה) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
62 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 62 היא הברזל/החורש והתחנה האחרונה היא אלסלאם/אלתקוא.
קו 62 (באר שבע←חורה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 62. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 62.
מעקב אחר קו האוטובוס 62 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 62 (באר שבע←חורה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 62 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 62 ב-ישראל
62 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 37 - הרצל / טרומפלדור-יהוד מונוסון<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 51 - רכבת רעננה דרום/איסוף-רעננה<->לב הפארק/וייצמן-רעננה-1#
- 577 - בן זכאי/גן אסתר-אלעד<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 458 - הרטום/גולדה מאיר-ירושלים<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 595 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 501 - כנפי נשרים/מגן דוד-הרצליה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-11/ לוח זמנים
- 11 - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->שדרות אליהו סעדון/סקלאר לו-אור יהודה-10/ לוח זמנים
- 178 - המרכבה/הבנאי-חולון<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 369 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 14 - מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא<->אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 85 - א.ל. זיסו/הר שומרון-הרצליה<->קניון לב העיר-הרצליה-2#
- 120 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בי''ס אלמותנבי-כסיפה-1#/ לוח זמנים
- 385 - ת. מרכזית פ''ת-פתח תקווה<->מסוף שוהם-שוהם-10/ לוח זמנים
- 572 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->תחנה מרכזית כפ''ס/הורדה-כפר סבא-2#/ לוח זמנים
- 142 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->בא''ח 84 גבעתי-רמת הנגב-1#/ לוח זמנים
- 4 - המוביל/טארק עבד אל חי-טירה<->טארק עבד אל חי/אבו בכר-טירה-2#/ לוח זמנים
- 604 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 564 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-1#/ לוח זמנים
- 140 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->קלנסווה/יציאה צפונית-קלנסווה-2#/ לוח זמנים
- 280 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-27/ לוח זמנים