קו 63
חדרה←מצפה אילן
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 63 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 63 (חדרה←מצפה אילן) יש 48 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית חדרה/רציפים ומסתיים במצפה אילן מרכז.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 63 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חדרה←מצפה אילן (48 תחנות)
ת. מרכזית חדרה/רציפים
הנשיא וייצמן/הלל יפה
הנשיא וייצמן/הבנים
הגיבורים/הנשיא וייצמן
הגיבורים/הרברט סמואל
הנשיא וייצמן/ירושלים
צה''ל/האקליפטוס
משרדי חברת חשמל/צה''ל
צה''ל
צומת חדרה מזרח
צומת גרנות/גן שמואל
הראשונים/דרך השדות
הראשונים/ההדרים
תלמי אליעזר/מרכז
צומת תלמי אלעזר
מחלף חנה/מחנה 80
צומת מנשה
'גן שומרון ד
קיבוץ עין שמר
צומת עין שמר
צומת שער מנשה
צומת נרבתה
צומת גבעת חביבה
קופת חולים
צומת מענית
צומת חריש למזרח
צומת המטווח למזרח
גפן/אשל
גפן/אלון
גפן/תאנה
גפן/תמר
תמר/גפן מערב
הירדן/צלמון
תמר/גפן מזרח
תמר/אורן
תמר/גפן
ספיר/טופז
ספיר/טורקיז
ספיר/טופז
ספיר/שוהם
שכונה צפונית
המרכז לבריאות המשפחה
קופת חולים כללית
כניסה דרומית
6353/ספיר
דרך ארץ/שדרות האחווה
שדרות דרך ארץ/שדרות ההגשמה
מצפה אילן מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 63
מתי מתחיל לפעול קו 63?
קו 63 מתחיל לפעול ב-00:10 בראשון
באיזו שעה קו 63 מפסיק לעבוד?
קו 63 מפסיק לפעול ב-14:30 בשישי
מתי מגיע קו 63?
כדי לראות מתי קו חדרה←מצפה אילן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חדרה←מצפה אילן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 63 (חדרה←מצפה אילן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חדרה←מצפה אילן (חדרה←מצפה אילן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 63 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 63 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 63 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 63 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 63
קו 63 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:30 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:10 - 22:30 | 60 - 280 |
ב׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ג׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ד׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ה׳ | 07:30 - 22:30 | 60 - 120 |
ו׳ | 07:00 - 14:30 | 120 - 170 |
ש׳ | 22:10 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל63 (מ ת. מרכזית חדרה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 63 (חדרה←מצפה אילן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 63
תעריף הנסיעה ב63 (חדרה←מצפה אילן) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
63 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 63 היא ת. מרכזית חדרה/רציפים והתחנה האחרונה היא מצפה אילן מרכז.
קו 63 (חדרה←מצפה אילן) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 63. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 63.
מעקב אחר קו האוטובוס 63 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 63 (חדרה←מצפה אילן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 63 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 63 ב-ישראל
63 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 9א - ת. רכבת בנימינה/הטחנה-בנימינה גבעת עדה<->גן לאומי קיסריה-קיסריה-21/ לוח זמנים
- 58 - חפץ חיים/אבני נזר-מודיעין עילית<->נתיבות המשפט-מודיעין עילית-11/ לוח זמנים
- 321 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 94 - יערות ישראל/יער בארי-מודיעין מכבים רעות<->עמק זבולון/חטיבה שבע-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 131 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->רבי מאיר/רבן יוחנן בן זכאי-אלעד-1#/ לוח זמנים
- 60 - ת. רכבת פאתי מודיעין-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 51 - יוסף שפרינצק/מוצקין-רמלה<->יהודה שטיין/גיבורי ישראל-רמלה-10/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 149 - מעזריטש/ מהרי''ץ-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-17/ לוח זמנים
- 209 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 57 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מכללת הרמלין/המחקר-נתניה-11/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 128 - האדמו''ר מרוז'ין/רבי עקיבא-ביתר עילית<->יוסף קארו/בן איש חי-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 5 - אבי עזרי/מסוף-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 44 - מסוף אום אל פחם-אום אל פחם<->קופ''ח כללית-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 78 - מכבים/בזלת-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 81 - ישיבת נזר התלמוד/חב''ד-ביתר עילית<->מפעל הש''ס/רבי נחמן מברסלב-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10/ לוח זמנים