646 Linje
Gottröra Kyrka
SL
SL 646 buss Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 646 buss (Gottröra Kyrka) har 26 stopp avgår från Rimbo Station och slutar Gottröra Kyrka.
Välj någon av 646 buss stopp nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Gottröra Kyrka (26 stopp)
Rimbo Station
Hagen
Västertorp
Midsjö
Brosättra
Stora Brosättra
Lilla Brosättra
Hall
Eklunda
Svartbäckens Vägskäl
Gökan
Malsättra
Lejdet Norra
Lejdet Södra
Fiskeså
Ubby Vägskäl
Malmby
Kolsta
Vallhammar
Närtuna Skola
Njordhem
Nederlunda
Åkerby
Håsta
Lindberga
Gottröra Kyrka
646 FAQ
Vilken tid börjar 646 buss köra?
Trafiken på sträckan 646 buss börjar gå kl. 06:35 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 646 buss att gå?
Trafiken på sträckan 646 buss slutar gå kl. 17:10 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vilken tid ankommer 646 buss?
När anländer Gottröra Kyrka buss? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Gottröra Kyrka buss som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 646 (Gottröra Kyrka) buss?
Biljettpriset för Gottröra Kyrka (Gottröra Kyrka) buss är cirka kr39.00.
IFinns det någon 646 buss stopp i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 646 buss stopp.
646 buss Schema
646 buss rutt kör vardagar. Vanliga schema tider: 06:35 - 17:10
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 06:35 - 17:10 | 183 - 451 |
tis | 06:35 - 17:10 | 183 - 451 |
ons | 06:35 - 17:10 | 183 - 451 |
tor | 06:35 - 17:10 | 183 - 451 |
fre | 06:35 - 17:10 | 183 - 451 |
lör | Inte I Drift | Inte I Drift |
sön | Inte I Drift | Inte I Drift |
SL buss Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 646 (från Rimbo Station), inklusive information i realtid, buss förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 646 (Gottröra Kyrka) och följ buss när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om SL nu.
646 linje buss biljettpris
Biljettpriset för SL 646 (Gottröra Kyrka) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller SLs officiella hemsida.
646 (SL)
Det första stoppet för 646 buss är Rimbo Station och sista stoppet är Gottröra Kyrka. 646 (Gottröra Kyrka) kör under vardagar.
Ytterligare information: 646 har 26 stopp och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 39 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid buss spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 646 buss stopp nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och buss schema för 646 buss för att ta med på din resa.
Spårare för buss i realtid för linje 646
Följ linje 646 (Gottröra Kyrka) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 646 buss eller som app där du kan se SL buss i realtid och missa aldrig din buss.
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla buss, inklusive linje 646, i Stockholm
646 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 142 - Älvsjö station - Telefonplan/ Tidtabell
- 40S - Flemingsbergs station - Tumba station/ Tidtabell
- 420 - Slussen - Gustavsbergs centrum/ Tidtabell
- 665 - Vallentuna station - Kårsta station/ Tidtabell
- 898 - Sjögången - Västerhaninge station/ Tidtabell
- 580 - Jupitergatan - Märsta station/ Tidtabell
- 676 - Norrtälje busstation - Tekniska högskolan/ Tidtabell
- 759 - Fina Svenséns gata - Astrabacken/ Tidtabell
- 423 - Styrmannen - Glasbruksgatan/ Tidtabell
- 564V - Jakobsbergs station - Jakobsbergs station/ Tidtabell
- 94 - Gullmarsplan - Radiohuset/ Tidtabell
- 713 - Björnkulla - Tumba station/ Tidtabell
- 177E - Skärvik - Solna station/ Tidtabell
- 568 - Löwenströmska sjukh. - Upplands Väsby station/ Tidtabell
- 648 - Rånäs Långsjö torg - Rimbo station/ Tidtabell
- 91 - Frihamnen - Essingetorget/ Tidtabell
- 641X - Norrtälje busstation - Hallstaviks station/ Tidtabell
- 469 - Finnberget - Nacka sjukhus/ Tidtabell
- 4 - Gullmarsplan - Radiohuset/ Tidtabell
- 809C - Vattugatan - Svartbäcken/ Tidtabell