651 Linje
Norrtälje busstation - Balders hage
SL 651 Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 651 (Norrtälje Busstation) har 7 stationer avgår från Färsna och slutar Norrtälje Busstation.
Välj någon av 651 stationer nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Norrtälje Busstation (7 stopp)
Färsna
Balders Hage
Vårgatan
Norra Knutby Torg
Rodengymnasiet
Diamantgatan
Norrtälje Busstation
651 FAQ
Vilken tid börjar 651 köra?
Trafiken på sträckan 651 börjar gå kl. 05:20 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 651 att gå?
Trafiken på sträckan 651 slutar gå kl. 20:04 på söndag, lördag.
Vilken tid ankommer 651 ?
När anländer Norrtälje busstation - Balders hage ? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Norrtälje busstation - Balders hage som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 651 (Norrtälje Busstation) ?
Biljettpriset för Norrtälje busstation - Balders hage (Norrtälje Busstation) är cirka kr39.00.
IFinns det någon 651 station i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 651 station.
651 Schema
651 linje körs dagligen. Ordinarie tidtabell är: 05:20 - 21:02
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 05:20 - 21:02 | 29 - 60 |
tis | 05:20 - 21:02 | 29 - 60 |
ons | 05:20 - 21:02 | 29 - 60 |
tor | 05:20 - 21:02 | 29 - 60 |
fre | 05:20 - 21:02 | 29 - 60 |
lör | 06:16 - 20:04 | 60 |
sön | 06:16 - 20:04 | 60 |
SL Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 651 (från Färsna), inklusive information i realtid, förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 651 (Norrtälje Busstation) och följ när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om nu.
651 linje biljettpris
Biljettpriset för SL 651 (Norrtälje Busstation) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller s officiella hemsida.
651
Det första stoppet för 651 är Färsna och sista stoppet är Norrtälje Busstation. 651 (Norrtälje Busstation) kör under alla dagar.
Ytterligare information: 651 har 7 stationer och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 7 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 651 stationer nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och schema för 651 för att ta med på din resa.
Spårare för i realtid för linje 651
Följ linje 651 (Norrtälje Busstation) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 651 eller som app där du kan se SL i realtid och missa aldrig din .
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla , inklusive linje 651, i Stockholm
651 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 520E - Holmboda - Sollentuna station/ Tidtabell
- 711 - Visättra sportcenter - Tullinge station/ Tidtabell
- 492 - Centralen - Hemmesta vägskäl/ Tidtabell
- 665 - Vallentuna station - Kårsta station/ Tidtabell
- 697 - Cityterminalen - Danderyds sjukhus/ Tidtabell
- 644 - Söderhalls trafikplats - Mora vägskäl/ Tidtabell
- 750 - Högantorp - Brunnsängs centrum/ Tidtabell
- 558 - Kungsängens station - Livgardet/ Tidtabell
- 309 - Ekerö centrum - Kaggeholms slott/ Tidtabell
- 437 - Lillsved - Slussen/ Tidtabell
- 423 - Styrmannen - Glasbruksgatan/ Tidtabell
- 698 - Danderyds sjukhus - Österskärs station/ Tidtabell
- 497 - Solsidans station - Slussen/ Tidtabell
- 417 - Orminge centrum - Hasseludden/ Tidtabell
- 560X - Upplands Väsby station - Kallhälls station/ Tidtabell
- 525X - Pukvägen - Sollentuna station/ Tidtabell
- 604 - Hägernäs station - Danderyds sjukhus/ Tidtabell
- 508 - Danderyds sjukhus - Karolinska sjukhuset norra/ Tidtabell
- 740X - Lindvreten - Kvarnbergsplan/ Tidtabell
- 804 - Strandängarna - Gullmarsplan/ Tidtabell