653 Linje
Norrtälje Busstation
SL 653 Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 653 (Norrtälje Busstation) har 22 stationer avgår från Finsta Station och slutar Norrtälje Busstation.
Välj någon av 653 stationer nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Norrtälje Busstation (22 stopp)
Finsta Station
Vallbyberg
Syninge Vägskäl
Nydal
Sundsta
Stjärnsund
Sundsta Fritidsområde
Enstigen
Lilla Bergby
Horsvallen
Bergby
Degarö Vägskäl
Malsta by
Malsta Kyrka
Vällingsö Vägskäl
Holmängen
Malsta Vägskäl Västra
Malsta Vägskäl
Norrtälje Vingelebacke
Väster Knutby
Vigelsjövägen
Norrtälje Busstation
653 FAQ
Vilken tid börjar 653 köra?
Trafiken på sträckan 653 börjar gå kl. 09:13 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 653 att gå?
Trafiken på sträckan 653 slutar gå kl. 12:13 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vilken tid ankommer 653 ?
När anländer Norrtälje Busstation ? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Norrtälje Busstation som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 653 (Norrtälje Busstation) ?
Biljettpriset för Norrtälje Busstation (Norrtälje Busstation) är cirka kr39.00.
IFinns det någon 653 station i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 653 station.
653 Schema
653 linje kör vardagar. Vanliga schema tider: 09:13 - 12:13
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 09:13 - 12:13 | 180 |
tis | 09:13 - 12:13 | 180 |
ons | 09:13 - 12:13 | 180 |
tor | 09:13 - 12:13 | 180 |
fre | 09:13 - 12:13 | 180 |
lör | Inte I Drift | Inte I Drift |
sön | Inte I Drift | Inte I Drift |
SL Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 653 (från Finsta Station), inklusive information i realtid, förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 653 (Norrtälje Busstation) och följ när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om nu.
653 linje biljettpris
Biljettpriset för SL 653 (Norrtälje Busstation) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller s officiella hemsida.
653
Det första stoppet för 653 är Finsta Station och sista stoppet är Norrtälje Busstation. 653 (Norrtälje Busstation) kör under vardagar.
Ytterligare information: 653 har 22 stationer och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 30 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 653 stationer nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och schema för 653 för att ta med på din resa.
Spårare för i realtid för linje 653
Följ linje 653 (Norrtälje Busstation) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 653 eller som app där du kan se SL i realtid och missa aldrig din .
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla , inklusive linje 653, i Stockholm
653 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 639 - Hallstaviks station - Tekniska högskolan/ Tidtabell
- 687 - Kista centrum - Blåmesvägen/ Tidtabell
- 198 - Backlura - Centralen/ Tidtabell
- 432 - Didriksdal - Malma kvarn/ Tidtabell
- 601 - Sätra äng - Svalnäs Gästhem/ Tidtabell
- 713 - Tumba station - Björnkulla/ Tidtabell
- 401 - Ekstubben - Slussen/ Tidtabell
- 506 - Karolinska sjukhuset norra - Hallonbergen/ Tidtabell
- 777 - Klockarvägen - Södertälje syd/ Tidtabell
- 818C - Vattugatan - Brandbergens centrum/ Tidtabell
- 167 - Älvsjö station - Farsta centrum/ Tidtabell
- 575 - Hällsboskolan - Märsta station/ Tidtabell
- 65 - Centralen - Kastellholmsbron/ Tidtabell
- 647 - Norrtälje busstation - Rimbo station/ Tidtabell
- 568 - Löwenströmska sjukh. - Upplands Väsby station/ Tidtabell
- 183 - Skogskyrkogården - Skogskyrkogården/ Tidtabell
- 509 - Danderyds sjukhus - Solna centrum/ Tidtabell
- 716 - Bremora - Tumba station/ Tidtabell
- 740X - Lindvreten - Kvarnbergsplan/ Tidtabell
- 583 - Märsta station - Märsta station/ Tidtabell