קו 67
חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) יש 44 תחנות. מסלול הקו מתחיל בחזון איש/מסוף רמת שלמה ומסתיים במסוף הר נוף/בית הדפוס.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (44 תחנות)
חזון איש/מסוף רמת שלמה
אגרות משה/חזון איש
אגרות משה/כהנמן
אגרות משה/הרב עוזי קלכהיים
מאיר חדש/אגרות משה
מאיר חדש/חזון איש
ברכת אברהם
קהילות יעקב
דרוק/קהילות יעקב
דרוק/פתאל
רבי שלמה זלמן דרוק/הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/רבי שלמה זלמן דרוק
הרב בצלאל זולטי
הרב בצלאל זולטי/חזון איש
חזון אי''ש/הרב בצלאל זולטי
חזון איש/האדמור מלובאויטש
האדמור מלובאויטש/חזון איש
האדמור מלובאויטש/לפיאן
האדמור מלובאויטש/דרוק
רבי שלמה זלמן דרוק
יגאל ידין/דרוק
צומת רמות/גולדה
גולדה מאיר/שלמה הלוי
קרית מדע/גולדה מאיר
שדרות גולדה מאיר/גבעת משה
שמואל הנביא/בר אילן
בר אילן/רבנו גרשום
ירמיהו/אלקנה
ירמיהו/מנחת יצחק
שמגר/תורה מציון
ת. מרכזית ירושלים/יפו
ת. מרכזית ירושלים/יפו
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
אנג'ל/כנפי נשרים
בית הדפוס/פרבשטיין
בית השנהב/בית הדפוס
מגדל דונה/בית הדפוס
מרכז ספיר/בית הדפוס
בית הדפוס/בקי
מסוף הר נוף/כנפי נשרים
מסוף הר נוף/בית הדפוס
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-17:15 בשישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 67 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:50 | 12 - 20 |
ב׳ | 05:30 - 23:50 | 12 - 22 |
ג׳ | 00:10 - 23:50 | 12 - 24 |
ד׳ | 00:10 - 23:50 | 10 - 20 |
ה׳ | 00:10 - 23:50 | 12 - 20 |
ו׳ | 00:10 - 17:15 | 14 - 20 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 12 - 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ חזון איש/מסוף רמת שלמה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
67 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 67 היא חזון איש/מסוף רמת שלמה והתחנה האחרונה היא מסוף הר נוף/בית הדפוס.
קו 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (חזון איש/מסוף רמת שלמה←מסוף הר נוף/בית הדפוס) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 99א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->יוסף טומי לפיד/דרך ההצלחה-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 92א - בית ספר יצחק נבון-קרית מוצקין<->שדרות גושן/דבורה-קרית מוצקין-1ד/ לוח זמנים
- 112 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קבוץ פלמחים מרכז-פלמחים-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 30א - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->נמל תעופה רמון/הורדה-אילת-1ז
- 552 - מלון יפה נוף-ערד<->שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 81א - שדרות יעקב/הכלנית-ראשון לציון<->דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 159 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מחנה רחבעם/כביש 40 -רמלה-1ב
- 34 - האומן/ברעם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 397 - בהזמנה מראש ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#באר שבע ↔ אילת/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 18 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-15/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 17 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים