קו 67
איצטדיון וינטר←קניון איילון
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 67 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באיצטדיון וינטר ומסתיים בקניון איילון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 67 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: איצטדיון וינטר←קניון איילון (32 תחנות)
איצטדיון וינטר
כיכר הרב פרדס/שלם
עזריאל/גבעתי
יהדות פילדלפיה/עזריאל
שלום עליכם/סן מרטין
כפר המכביה/ברנשטיין
ברנשטיין/אלוף שדה
הירדן/ אלוף שדה
בן אליעזר/הירדן
בן אליעזר/פנחס רוטנברג
בן אליעזר/אצ''ל
דרך נגבה/בן אליעזר
נגבה/ הירדן
נגבה/ הרא''ה
ביה''ס חורב/עוזיאל
שד. ירושלים/ עוזיאל
שד' ירושלים/דרך בן גוריון
בן גוריון/ כצנלסון
בן גוריון/ סירקין
הרצל/קריניצי
הרצל/קופת חולים
הרצל/דרך ז'בוטינסקי
ת.רק''ל ביאליק/דרך ז'בוטינסקי
דרך ז'בוטינסקי/ביאליק
דרך ז'בוטינסקי/גלעד
דרך אבא הלל/דרך ז'בוטינסקי
דרך אבא הלל/ביאליק
דרך אבא הלל/רוקח
דרך אבא הלל/התקווה
דרך אבא הלל/רש''י
מוזיאון לאמנות/דרך אבא הלל
קניון איילון
שאלות ותשובות לגבי קו 67
מתי מתחיל לפעול קו 67?
קו 67 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 67 מפסיק לעבוד?
קו 67 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 67?
כדי לראות מתי קו איצטדיון וינטר←קניון איילון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו איצטדיון וינטר←קניון איילון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס איצטדיון וינטר←קניון איילון (איצטדיון וינטר←קניון איילון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 67 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 67 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 67 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 67 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 67
קו 67 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:05 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 8 - 15 |
ב׳ | 00:05 - 23:45 | 8 - 15 |
ג׳ | 00:05 - 23:45 | 8 - 15 |
ד׳ | 00:05 - 23:45 | 8 - 15 |
ה׳ | 00:05 - 23:45 | 8 - 15 |
ו׳ | 00:05 - 17:00 | 9 - 15 |
ש׳ | 20:45 - 23:35 | 21 - 22 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל67 (מ איצטדיון וינטר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 67
תעריף הנסיעה ב67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
67 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 67 היא איצטדיון וינטר והתחנה האחרונה היא קניון איילון.
קו 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 67. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 67.
מעקב אחר קו האוטובוס 67 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 67 (איצטדיון וינטר←קניון איילון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 67 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 67 ב-ישראל
67 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 910 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->בן זכאי/הרב הירש-בני ברק-110
- 953 - יעקב רוזנהיים/הרב כהנמן-בני ברק<->בן זכאי/יצחק גרשטנקורן-בני ברק-153/ לוח זמנים
- 948 - נחמיה/עזרא-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-148/ לוח זמנים
- 944 - ירושלים/בן זכאי-בני ברק<->ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק-144/ לוח זמנים
- 140 - ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 31 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-12/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 933 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->אבן גבירול/הרב מיימון-בני ברק-233
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 950 - בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-150/ לוח זמנים
- 2 - אהרונוביץ/השלושה-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 44 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 89 - משמר הירדן/טורקוב-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-10/ לוח זמנים
- 51 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 941 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->ירושלים/בן זכאי-בני ברק-241/ לוח זמנים
- 23 - מסוף כורזין-גבעתיים<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 142 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים