681 Linje
Västerhamnsplan
SL 681 Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 681 (Västerhamnsplan) har 18 stationer avgår från Kulla Vägskäl och slutar Västerhamnsplan.
Välj någon av 681 stationer nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Västerhamnsplan (18 stopp)
Kulla Vägskäl
Kulla Vägskäl
Polackstorp
Nyboda/Ladvik
Frösviksvägen
Ekevägen
Ellboda Friluftsgård
Golfbanan
Askrikevägen
Bogesunds Gård
Karlsudd
Stensundet
Tenövägen
Pålsundsvägen
Kronängsvägen
Timmermansvägen
Vaxholms Kyrka
Västerhamnsplan
681 FAQ
Vilken tid börjar 681 köra?
Trafiken på sträckan 681 börjar gå kl. 07:12 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 681 att gå?
Trafiken på sträckan 681 slutar gå kl. 18:23 på söndag, lördag.
Vilken tid ankommer 681 ?
När anländer Västerhamnsplan ? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Västerhamnsplan som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 681 (Västerhamnsplan) ?
Biljettpriset för Västerhamnsplan (Västerhamnsplan) är cirka kr39.00.
IFinns det någon 681 station i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 681 station.
681 Schema
681 linje körs dagligen. Ordinarie tidtabell är: 07:12 - 19:13
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 07:12 - 19:13 | 98 - 266 |
tis | 07:12 - 19:13 | 98 - 266 |
ons | 07:12 - 19:13 | 98 - 266 |
tor | 07:12 - 19:13 | 98 - 266 |
fre | 07:12 - 19:13 | 98 - 266 |
lör | 08:49 - 18:23 | 162 - 227 |
sön | 08:49 - 18:23 | 162 - 227 |
SL Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 681 (från Kulla Vägskäl), inklusive information i realtid, förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 681 (Västerhamnsplan) och följ när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om nu.
681 linje biljettpris
Biljettpriset för SL 681 (Västerhamnsplan) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller s officiella hemsida.
681
Det första stoppet för 681 är Kulla Vägskäl och sista stoppet är Västerhamnsplan. 681 (Västerhamnsplan) kör under alla dagar.
Ytterligare information: 681 har 18 stationer och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 27 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 681 stationer nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och schema för 681 för att ta med på din resa.
Spårare för i realtid för linje 681
Följ linje 681 (Västerhamnsplan) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 681 eller som app där du kan se SL i realtid och missa aldrig din .
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla , inklusive linje 681, i Stockholm
681 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 465 - Jarlaberg - Jarlaberg/ Tidtabell
- 142 - Älvsjö station - Telefonplan/ Tidtabell
- 630 - Spillersboda brygga - Norrtälje busstation/ Tidtabell
- 898 - Sjögången - Västerhaninge station/ Tidtabell
- 613 - Torvmossegränd - Danderyds sjukhus/ Tidtabell
- 644 - Söderhalls trafikplats - Mora vägskäl/ Tidtabell
- 752 - Kakelvägen - Hovsjöskolan/ Tidtabell
- 573 - Pinbackshallen - Pinbackshallen/ Tidtabell
- 631X - Norrtälje busstation - Norrtälje busstation/ Tidtabell
- 865 - Skärholmen - Handens station/ Tidtabell
- 534 - Upplands Väsby station - Rotebro station östra/ Tidtabell
- 908 - Hässelby gård - Hässelby gård/ Tidtabell
- 503 - Ulriksdals station - Himlabacken/ Tidtabell
- 727 - Tumba station - Skanssundet/ Tidtabell
- 969 - Balders hage - Balders hage/ Tidtabell
- 787 - Överenhörna kyrka - Södertälje centrum/ Tidtabell
- 707 - Fruängen - Tumba station/ Tidtabell
- 574 - Hova - Märsta station/ Tidtabell
- 333 - Rörby FRA - Kanton/ Tidtabell
- 511 - Rinkeby centrum - Järva närsjukhus/ Tidtabell