704 Linje
Fruängen - Huddinge station
SL 704 Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 704 (Fruängen) har 20 stationer avgår från Huddinge Station och slutar Fruängen.
Välj någon av 704 stationer nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Fruängen (20 stopp)
Huddinge Station
Huddinge Stationsväg
Almvägen
Prostvägen
Rosendalsgården
Vänhemsvägen
Källbrinksskolan
Kallkärrsvägen
Byggmästarvägen
Brovaktarvägen
Måsvägen
Ejdervägen
Orrvägen
Skrakvägen
Lövsångarvägen
Segeltorps Centrum
Mälarvägen
Tallåsvägen
Fruängsgården
Fruängen
704 FAQ
Vilken tid börjar 704 köra?
Trafiken på sträckan 704 börjar gå kl. 05:15 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 704 att gå?
Trafiken på sträckan 704 slutar gå kl. 00:36 på söndag, måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag, lördag.
Vilken tid ankommer 704 ?
När anländer Fruängen - Huddinge station ? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Fruängen - Huddinge station som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 704 (Fruängen) ?
Biljettpriset för Fruängen - Huddinge station (Fruängen) är cirka kr39.00.
IFinns det någon 704 station i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 704 station.
704 Schema
704 linje körs dagligen. Ordinarie tidtabell är: 05:15 - 00:36
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 05:15 - 00:36 | 13 - 30 |
tis | 05:15 - 00:36 | 13 - 30 |
ons | 05:15 - 00:36 | 13 - 30 |
tor | 05:15 - 00:36 | 13 - 30 |
fre | 05:15 - 00:36 | 13 - 30 |
lör | 05:50 - 00:36 | 30 - 31 |
sön | 05:50 - 00:36 | 30 - 31 |
SL Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 704 (från Huddinge Station), inklusive information i realtid, förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 704 (Fruängen) och följ när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om nu.
704 linje biljettpris
Biljettpriset för SL 704 (Fruängen) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller s officiella hemsida.
704
Det första stoppet för 704 är Huddinge Station och sista stoppet är Fruängen. 704 (Fruängen) kör under alla dagar.
Ytterligare information: 704 har 20 stationer och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 27 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 704 stationer nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och schema för 704 för att ta med på din resa.
Spårare för i realtid för linje 704
Följ linje 704 (Fruängen) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 704 eller som app där du kan se SL i realtid och missa aldrig din .
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla , inklusive linje 704, i Stockholm
704 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 838 - Haninge centrum - Port 73/ Tidtabell
- 797 - Södertälje centrum - Södertälje centrum/ Tidtabell
- 446 - Medborgarplatsen - Nämdöstigen/ Tidtabell
- 532 - Runsa - Upplands Väsby station/ Tidtabell
- 715H - Tumba station - Tumba station/ Tidtabell
- 112 - Spånga station - Alvik/ Tidtabell
- 113 - Blackebergs gård - Solna centrum/ Tidtabell
- 522H - Sollentuna station - Sollentuna station/ Tidtabell
- 658 - Solbackavägen - Norrtälje busstation/ Tidtabell
- 777 - Klockarvägen - Södertälje syd/ Tidtabell
- 689 - Höganäs brygga - Östra Tynningö/ Tidtabell
- 761 - Ritorpsvägen - Östertälje station/ Tidtabell
- 592 - Halmsjön - Cityterminalen/ Tidtabell
- 792 - Skärholmen - Balingsnäs/ Tidtabell
- 571X - Cederströms slinga - Märsta station/ Tidtabell
- 525X - Pukvägen - Sollentuna station/ Tidtabell
- 604 - Hägernäs station - Danderyds sjukhus/ Tidtabell
- 716 - Bremora - Tumba station/ Tidtabell
- 93 - Slussen - Jarlaberg/ Tidtabell
- 581 - Märsta station - Fasanvägen/ Tidtabell