קו 99
אזור←חולון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 99 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 99 (אזור←חולון) יש 32 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור מר. שפינוזה/פלמח ומסתיים בחניון אגד/דן שומרון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 99 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←חולון (32 תחנות)
אזור מר. שפינוזה/פלמח
דרך השבעה/הרצל
המלאכה/השבעה
המלאכה/הפלד
המלאכה/המשביר
המלאכה/האורגים
המלאכה/הרוקמים
אלופי צה''ל/משה שרת
אלופי צה''ל/בית לחם
אלופי צה''ל/דוד אלעזר
קניון חולון/גולדה מאיר
מדיטק/גולדה מאיר
הופיין/ברקת
הופיין/ויצמן
הופיין/זלמן ארן
יוספטל/אילת
ת. רכבת יוספטל
יוספטל/מבצע סיני
קניון בת ים/יוספטל
יוספטל/כצנלסון
ת.רק''ל יוספטל
ת.רק''ל בנימין/יוספטל
יוספטל/דקר
יוספטל/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/מקס נורדאו
מצפור גלים/דרך בן גוריון
דרך בן גוריון/יצחק שדה
הקוממיות/הנביאים
הקוממיות/הרב ניסנבאום
בית העלמין/הקוממיות
תחנת רכבת קוממיות
חניון אגד/דן שומרון
שאלות ותשובות לגבי קו 99
מתי מתחיל לפעול קו 99?
קו 99 מתחיל לפעול ב-00:00 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 99 מפסיק לעבוד?
קו 99 מפסיק לפעול ב-17:00 בשישי
מתי מגיע קו 99?
כדי לראות מתי קו אזור←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 99 (אזור←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←חולון (אזור←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 99 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 99 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 99 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 99 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 99
קו 99 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:20 - 23:40 | 10 - 20 |
ב׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ג׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ד׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ה׳ | 00:00 - 23:40 | 10 - 20 |
ו׳ | 00:00 - 17:00 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל99 (מ אזור מר. שפינוזה/פלמח), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 99 (אזור←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 99
תעריף הנסיעה ב99 (אזור←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
99 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 99 היא אזור מר. שפינוזה/פלמח והתחנה האחרונה היא חניון אגד/דן שומרון.
קו 99 (אזור←חולון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 99. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 99.
מעקב אחר קו האוטובוס 99 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 99 (אזור←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 99 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 99 ב-ישראל
99 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 92 - בי''ס החיטה/שירה-זכרון יעקב<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 145 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 905 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 93 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית כנסת עץ חיים/הרב קוק-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 411 - קניון איילון-בני ברק<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-16/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 870 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-1#עפולה ↔ באר שבע/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 89 - אסיף/הטנא-חיפה<->קניאל/רופין-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 903 - שרי ישראל/יפו-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 972 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ערד/סובה-חיפה-35/ לוח זמנים
- 953 - הארי טרומן/גולדה מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 905 - בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים<->שמגר/תורה מציון-ירושלים-2#
- 978 - תחנה תפעולית/נחל גיבורים-חיפה<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 10 - האומן/ברעם-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-1#/ לוח זמנים