823 - Gullmarsplan Tidtabell
Vardagar Tidtabell
Station | Avgång #1 | Avgång #2 | Avgång #3 | Avgång #4 | Avgång #5 | Avgång #6 | Avgång #7 | Avgång #8 | Avgång #9 | Avgång #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tyresö Centrum | 05:33 | 05:53 | 06:13 | 06:33 | 06:53 | 07:13 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 08:33 |
Bollmoraberg | 05:33 | 05:53 | 06:13 | 06:33 | 06:53 | 07:13 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 08:33 |
Bergfoten | 05:34 | 05:54 | 06:14 | 06:35 | 06:55 | 07:15 | 07:35 | 07:55 | 08:15 | 08:35 |
Radiovägen | 05:35 | 05:55 | 06:15 | 06:36 | 06:56 | 07:16 | 07:36 | 07:56 | 08:16 | 08:36 |
Antennvägen | 05:36 | 05:56 | 06:16 | 06:37 | 06:57 | 07:17 | 07:37 | 07:57 | 08:17 | 08:36 |
Lindalsvägen | 05:37 | 05:57 | 06:17 | 06:38 | 06:58 | 07:18 | 07:38 | 07:58 | 08:18 | 08:38 |
Stjärnvägen | 05:39 | 05:59 | 06:19 | 06:39 | 07:00 | 07:20 | 07:40 | 08:00 | 08:19 | 08:39 |
Trollbäcksvägen | 05:40 | 06:00 | 06:20 | 06:40 | 07:01 | 07:21 | 07:41 | 08:01 | 08:20 | 08:40 |
Uddbyvägen | 05:40 | 06:00 | 06:20 | 06:41 | 07:02 | 07:22 | 07:42 | 08:02 | 08:21 | 08:41 |
Allfartsvägen | 05:41 | 06:01 | 06:21 | 06:42 | 07:03 | 07:23 | 07:43 | 08:03 | 08:22 | 08:42 |
Njupkärrsvägen | 05:42 | 06:02 | 06:22 | 06:43 | 07:03 | 07:23 | 07:43 | 08:03 | 08:23 | 08:42 |
Marsvägen | 05:42 | 06:02 | 06:22 | 06:43 | 07:04 | 07:24 | 07:44 | 08:04 | 08:23 | 08:43 |
Trollbäckens Ip | 05:43 | 06:03 | 06:23 | 06:45 | 07:05 | 07:25 | 07:45 | 08:05 | 08:25 | 08:44 |
Långsjövägen | 05:44 | 06:04 | 06:24 | 06:46 | 07:07 | 07:27 | 07:47 | 08:07 | 08:26 | 08:45 |
Kumla Skola | 05:46 | 06:06 | 06:26 | 06:47 | 07:08 | 07:28 | 07:48 | 08:08 | 08:27 | 08:47 |
Trollbäckens Centrum | 05:49 | 06:09 | 06:29 | 06:51 | 07:12 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 08:31 | 08:50 |
Jungfruvägen | 05:49 | 06:09 | 06:29 | 06:51 | 07:12 | 07:32 | 07:52 | 08:12 | 08:31 | 08:50 |
Hanviken | 05:50 | 06:10 | 06:30 | 06:52 | 07:13 | 07:33 | 07:53 | 08:13 | 08:32 | 08:51 |
Strandkyrkogården | 05:50 | 06:11 | 06:31 | 06:53 | 07:14 | 07:34 | 07:54 | 08:14 | 08:33 | 08:52 |
Norra Sköndal | 05:57 | 06:18 | 06:38 | 07:01 | 07:22 | 07:42 | 08:02 | 08:22 | 08:41 | 08:59 |
Gullmarsplan | 06:07 | 06:28 | 06:48 | 07:13 | 07:34 | 07:55 | 08:15 | 08:35 | 08:51 | 09:09 |
SL Bus tidtabell - 823 (Gullmarsplan)
SL Bus-tidtabell för 823 rutten, Gullmarsplan, ger pendlare en tillförlitlig tidtabell. Tidtabellen gäller för resplanen från Tyresö Centrum station till Gullmarsplan station, men tidtabellen kan av olika skäl komma att uppdateras.
Du kan se komma in på en online-tidtabell i realtid eller få en utskrivbar version av Bus-tidtabellen. Planera din resa efter tidtabellen för idag, imorgon, vardagar eller helgen med vår tillförlitliga och aktuella SL-tidtabell. Vi uppdaterar tidtabellen för 823, från Tyresö till Stockholm, dagligen vid midnatt.