קו 10
מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 10 של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
קו האוטובוס 10 (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן) הוא קו מעגלי בעל 39 תחנות, שיוצא מ מקאם נבי סבלאן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 10 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן (39 תחנות)
מקאם נבי סבלאן
שכונת חיילים משוחררים א
כפר ילדים דרוזי
חיילים משוחררים ב
חיילים משוחררים ג
חיילים משוחררים ד
מקלט ציבורי אלעריד
כיכר סולטאן באשא
משתלה
בנק
חורפיש 1
חורפיש 2
חורפיש 3
מתנ''ס
חורפיש 5
חורפיש 6
חורפיש 7
חורפיש 8
חורפיש 9
חורפיש 10
כנסיית הנוצרים
אדרוג' ב
כיכר חורפיש
מסעף נבי סבלאן
בית העם
קופת חולים מאוחדת
שכונת אלדהר א
שכונת אלדהר ב
מרכז פיס קהילתי
בית ספר תיכון
שכונת אלדהר ג
חורפיש 13
מסעף נבי סבלאן
טיילת שכונת חיילים משוחררים
חורפיש חיילים משוחררים ד
חיילים משוחררים ג
בית ספר יסודי ב
שכונת חיילים משוחררים א
מקאם נבי סבלאן
שאלות ותשובות לגבי קו 10
מתי מתחיל לפעול קו 10?
קו 10 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 10 מפסיק לעבוד?
קו 10 מפסיק לפעול ב-15:00 בשישי
מתי מגיע קו 10?
כדי לראות מתי קו מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 10 (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 10 של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 10 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 10 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 10 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 10
קו 10 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 06:00 - 22:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 22:20 | 40 |
ב׳ | 06:00 - 22:20 | 40 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 22:20 | 40 |
ה׳ | 06:00 - 22:20 | 40 |
ו׳ | 06:00 - 15:00 | 40 - 70 |
ש׳ | 20:45 - 23:00 | 40 - 50 |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל10 (מ מקאם נבי סבלאן), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 10 (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 10
תעריף הנסיעה ב10 (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
10 (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 10 היא מקאם נבי סבלאן והתחנה האחרונה היא מקאם נבי סבלאן.
קו 10 (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 10. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 10.
מעקב אחר קו האוטובוס 10 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 10 (מקאם נבי סבלאן←מקאם נבי סבלאן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 10 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 10 ב-ישראל
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ לוח זמנים
- 86 - המעוף/הר וגיא-צפת<->הרבי מילובאוויטש/ההסתדרות-צפת-1#/ לוח זמנים
- 980 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ה/ לוח זמנים
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ לוח זמנים
- 40 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->אבירים ב-אבירים-1#/ לוח זמנים
- 54 - תחנה מרכזית ראש פינה-ראש פינה<->מזכירות-חולתה-1#/ לוח זמנים
- 41 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - עירייה-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-2#נהרייה ↔ מעלות-תרשיחא/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 295 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 54 - מסעף גוליס/מרכז מזון ירכא-ירכא<->חיילים משוחררים טז-פקיעין-1#/ לוח זמנים
- 64 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->טרומפלדור/י''ד ליל הגשרים-נהריה-2ב/ לוח זמנים
- 44 - תרדיון/ביטוח לאומי-תרדיון<->מנוף מרכז-מנוף-1#/ לוח זמנים
- 53 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ינואח ג'ת ח-יאנוח ג'ת-1#/ לוח זמנים
- 43 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר המזרקה-יאנוח ג'ת-1ן/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא-1ם/ לוח זמנים
- 361 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1זצפת ↔ חיפה/ לוח זמנים
- 49 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->מצפה הילה כיכר ב-הילה-1#/ לוח זמנים
- 85 - שפרינצק/קרן היסוד-צפת<->אולפנת אמית-צפת-11/ לוח זמנים
- 6 - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 255 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית מרקחת-כאבול-1ז/ לוח זמנים