קו 140
בני ברק←בת ים
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 140 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 140 (בני ברק←בת ים) יש 42 תחנות. מסלול הקו מתחיל באזור התעשייה ומסתיים בת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 140 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בני ברק←בת ים (42 תחנות)
אזור התעשייה
אבו חצירא/הירקון
הרב ישראל אבו חצירא/דוד מחלוף
דרך ז'בוטינסקי/סוקולוב
קניון בני ברק/אהרונוביץ
אהרונוביץ/נפחא
אהרונוביץ'/הרב ריינס
רבי עקיבא/הרב כהנמן
חזון אי''ש/רבי עקיבא
חזון אי''ש/האדמו''ר מגור
חזון אי''ש/נחמיה
חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא
בית העלמין/חזון אי''ש
חזון אי''ש/רימלט
בן אליעזר/אצ''ל
משה דיין/הירדן
משה דיין/קרל נטר
הרא''ה/דרך יצחק רבין
רזיאל/המאה ואחד
הפארק הלאומי/סן מרטין
יהדות פילדלפיה/עזריאל
עזריאל/גבעתי
כיכר הרב פרדס/שלם
מסוף הטייסים
דרך הטייסים/דרך בר לב
דרך בר לב/דרך הטייסים
דרך בר לב/שד' ששת הימים
דרך בר לב/צביה לובטקין
דרך בר לב/אונטרמן
דרך בר לב/דרך משה דיין
שכונת הארגזים/לח''י
לח''י/דרך קיבוץ גלויות
בית ספר הולץ/חיל השריון
אלי כהן/יוספטל
אלי כהן/מצדה
אלי כהן/חצור
כ''ט בנובמבר/אלי כהן
כ''ט בנובמבר/אנה פרנק
ת.רק''ל כ''ט בנובמבר/הרב ניסנבאום
הרב ניסנבאום/הרב מיימון
ת.רק''ל העמל/הרב ניסנבאום
ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין
שאלות ותשובות לגבי קו 140
מתי מתחיל לפעול קו 140?
קו 140 מתחיל לפעול ב-00:10 בשני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 140 מפסיק לעבוד?
קו 140 מפסיק לפעול ב-15:10 בשישי
מתי מגיע קו 140?
כדי לראות מתי קו בני ברק←בת ים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בני ברק←בת ים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 140 (בני ברק←בת ים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בני ברק←בת ים (בני ברק←בת ים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 140 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 140 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 140 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 140 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 140
קו 140 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:10 - 23:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:25 - 23:20 | 35 - 65 |
ב׳ | 00:10 - 23:20 | 35 - 65 |
ג׳ | 00:10 - 23:20 | 35 - 65 |
ד׳ | 00:10 - 23:20 | 35 - 65 |
ה׳ | 00:10 - 23:20 | 35 - 65 |
ו׳ | 00:10 - 15:10 | 35 |
ש׳ | 21:30 - 23:05 | 95 |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל140 (מ אזור התעשייה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 140 (בני ברק←בת ים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 140
תעריף הנסיעה ב140 (בני ברק←בת ים) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
140 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 140 היא אזור התעשייה והתחנה האחרונה היא ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין.
קו 140 (בני ברק←בת ים) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 140. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 140.
מעקב אחר קו האוטובוס 140 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 140 (בני ברק←בת ים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 140 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 140 ב-ישראל
140 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 1 - ת. מרכזית פ''ת/רציפים-פתח תקווה<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 141 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 34 - משרד הרישוי/הלוחמים-חולון<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 921 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-121/ לוח זמנים
- 70 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 929 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->נחמיה/חזון אי''ש-בני ברק-229/ לוח זמנים
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 942 - ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק<->יגאל אלון/הרב טייב-בני ברק-242/ לוח זמנים
- 29 - בי''ח וולפסון-חולון<->מסוף אבי האסירים-ראשון לציון-20/ לוח זמנים
- 58 - מסוף כורזין-גבעתיים<->קניון איילון-רמת גן-20/ לוח זמנים
- 17 - בי''ח וולפסון-חולון<->יוסף לוי/הכובשים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 14 - קאנטרי דקל-תל אביב יפו<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 932 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->ביה''ס אהל צביה/בן זומא-בני ברק-132/ לוח זמנים
- 466 - משה סנה/גיסין-פתח תקווה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 9 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קריית חינוך-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 931 - ביה''ס חורב/עוזיאל-רמת גן<->אברבנאל/הרב נורוק-בני ברק-231/ לוח זמנים
- 172 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->חניון תמנע-חולון-10/ לוח זמנים
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 955 - הרב נורוק/ אברבנאל-בני ברק<->חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק-155/ לוח זמנים