37 Lijn
Hamme Tweebruggenplein
De Lijn
De Lijn 37 bus Routeschema en tussenstops (Bijgewerkt)
De route van bus 37 (Hamme Tweebruggenplein) heeft in totaal 41 haltes. Het beginpunt is Wetteren Station Perron 2 en het eindpunt is Hamme Tweebruggenplein.
Kies een van onderstaande bus 37 haltes voor actuele dienstregelingen en routekaart.
Richting: Hamme Tweebruggenplein (41 haltes)
Wetteren Station Perron 2
Wetteren Kon. Astridlaan
Wetteren Tragelweg
Wetteren Kapellendries
Wetteren Giezeveld
Wetteren Kalkensteenweg
Kalken Meerkens
Kalken Krimineelstraat
Kalken Stelplaats
Kalken Kleine Molenstraat
Kalken Kerk
Kalken Berringstraat
Kalken Gaverstraatje
Overmere Vaarschootstraat
Overmere Kerk
Overmere Pastoor Pennestraat
Overmere Mosseveldstraat
Overmere Klappeldonk
Zele Gentsesteenweg
Zele Kromme Heistraat
Zele Heikant
Zele Groenlaan
Zele Julie Billiartplein
Zele Kerk
Zele Zandberg
Zele Station
Zele Begraafplaats
Zele Lindestraat
Zele Durmen Dorp
Hamme Doorn
Hamme Sint-Annakerk
Waasmunster Sint-Antoniuskapel
Waasmunster Abdij Van Roosenberglaan
Waasmunster Stationsstraat
Waasmunster Spoorwegstraat
Waasmunster Potaardestraat
Waasmunster Sombekedries
Elversele Hof Ter Elstlaan
Elversele Duivenhoek
Hamme Roodkruisstraat
Hamme Tweebruggenplein
37 FAQ
Wanneer gaat de eerste bus 37?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag rijdt de eerste bus 37 om 06:29
Hoe laat vertrekt de laatste bus 37?
Op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag gaat de laatste bus 37 om 20:29..
Wanneer komt bus 37 aan?
Wanneer komt de Hamme Tweebruggenplein Bus? Bekijk Live Aankomsttijden voor live aankomsttijden en om het volledige schema te zien voor de Hamme Tweebruggenplein Bus lijn die het dichtst bij jouw locatie ligt.
Is er een 37 bus station bij mij in de buurt?
Klik hier om de dichtstbijzijnde 37 bus station te bekijken.
Bus 37 dienstregeling
37 bus route actief op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag. Reguliere diensturen: 06:29 - 20:29
Dag | Bedrijfsuren | Frequentie (min) |
---|---|---|
ma. | 06:29 - 20:29 | 60 |
di. | 06:29 - 20:29 | 60 |
wo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
do. | 06:29 - 20:29 | 60 |
vr. | 06:29 - 20:29 | 60 |
za. | 06:30 - 20:30 | 60 |
zo. | Niet Operationeel | Niet Operationeel |
De Lijn bus Service Waarschuwingen
Bekijk alle updates over 37 (van Wetteren Station Perron 2), inclusief real-time statusinformatie, vertragingen van bus, wijzigingen van routes, wijzigingen van haltelocaties en alle andere wijzigingen van de dienstregeling. Bekijk een realtime kaartweergave van 37 (Hamme Tweebruggenplein) en volg het bus terwijl het zich op de kaart verplaatst. Download nu de app voor alle informatie van De Lijn.
37 lijn bus tarief
De prijzen van De Lijn 37 (Hamme Tweebruggenplein) kunnen veranderen op basis van verschillende factoren. Voor meer informatie over de kosten van tickets van De Lijn kun je de Moovit app gebruiken of naar de officiële website van De Lijn gaan.
37 (De Lijn)
De eerste stop van de 37 bus-route is Wetteren Station Perron 2 en de laatste halte is Hamme Tweebruggenplein. 37 (Hamme Tweebruggenplein) is operationeel op maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag, zaterdag.
Aanvullende informatie: 37 heeft 41 haltes en de totale reisduur voor deze route is ongeveer 72 minuten
Bent u ergens naar op weg? Ontdek waarom méér dan 1.5 miljoen gebruikers Moovit vertrouwen als de beste OV-app. Moovit voorziet u van aangeraden routes van De Lijn, een realtime bustracker, live wegbeschrijvingen, lijnroutekaarten in Belgique en helpt u de dichtstbijzijnde 37 bus haltes in uw omgeving te vinden. Geen internet beschikbaar? Download een offline PDF-kaart en busdienstregeling voor de 37 bus om tijdens uw rit te raadplegen.
Lijn 37 Realtime Bus Tracker
Volg lijn 37 (Hamme Tweebruggenplein) op een live kaart in real time en volg zijn locatie terwijl hij tussen stations rijdt. Gebruik Moovit als een lijn 37 bus tracker of een live De Lijn bus tracker app en mis nooit meer uw bus.
Gebruik de app als een reisplanner voor De Lijn of een reisplanner voor Metro, Tram, Bus, Trein of Veerboot om je route rond Belgique te plannen. De reisplanner toont bijgewerkte gegevens voor De Lijn en elk bus, inclusief lijn 37, in Belgique.
37 - Alternatieve Wegbeschrijvingen
De Lijn in Belgique
- 211 - Brugge - Moerbrugge - Hertsberge - Ruddervoorde/ Dienstregeling
- 395 - Brakel - Lierde - Ophasselt - Voorde - Ninove/ Dienstregeling
- R59 - Zaventem Luchthaven - Roodebeek Metro/ Dienstregeling
- 556 - Schoolb. Leefdaal - Duisburg - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 329 - Aarschot-Herselt-Blauberg-Westerlo-Oevel-Geel/ Dienstregeling
- 280 - Mechelen - Grimbergen Verbrande Brug/ Dienstregeling
- 71 - (Groenendaal -) Overijse - Tervuren - Zaventem/ Dienstregeling
- 215 - Kortenbos - Alken - Runkst - Hasselt/ Dienstregeling
- 455 - Arendonk - Zondereigen via Stenenbrug/ Dienstregeling
- 55 - Gent Sint-Pieters-Langerbrugge-Ertvelde-Zelzate/ Dienstregeling
- 154 - Leopoldsburg - Oostham - Tessenderlo/ Dienstregeling
- 3 - Rapertingen - Salvator - Hasselt Station/ Dienstregeling
- 2 - Turnhout Markt - Station - Parkwijk - Den Brand/ Dienstregeling
- 547 - Huldenberg - Overijse - Sint-Pieters-Woluwe/ Dienstregeling
- 527 - Schoolbus Honsem - Lubbeek - Heverlee/ Dienstregeling
- 206 - Beverst - Eigenbilzen - Hees - Maastricht/ Dienstregeling
- 952 - Ieper-Boezinge-Langemark-Madonna-Poelkapelle/ Dienstregeling
- 351 - Lier - Kontich - Boom/ Dienstregeling
- 83 - Deinze - Kruishoutem - Oudenaarde/ Dienstregeling
- 315 - Houthalen-Oost - Zwartberg - Genk/ Dienstregeling