466 linija
Beograd AS - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (Preko Avale)
Lasta
Lasta 466 autobus Raspored ruta i stanica (Ažurirano)
Linija 466 autobus (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) ima 23 stajališta. Kreće od Basa, a završava se na stajalištu Vrčin - Centar.
Izaberi bilo koje 466 autobus stajališta da pregledaš ažurna "uživo" vremena i da vidiš mapu linije
Smer: Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (23 stajališta)
Bas
Palata Pravde 1
Autokomanda
Trošarina
Riste Stefanovića
Jajinci - Dom Zdravlja
Kefalonijska
Rakovica Selo - Spomen Česma
Rakovica Selo
Beli Potok - Kumbara
Avala
Šumareva Kuća
Put Za Zuce
Đurđevdan
Kapija Šumadije
Vrčin - Аvalski Put
Solinska Bara
Jaričište - Stepe Stepanovića
Feroplast
Jaričište - Petra Kočića
Jaričište - Pruga
Stadion
Vrčin - Centar
466 Često postavljena pitanja
U koliko sati 466 autobus je prvi polazak?
466 autobus kreće sa radom u 06:30 ovim danima: nedelja, ponedeljak, utorak, sreda, četvrtak, petak, subota.
U koliko sati 466 autobus neće saobraćati?
466 autobus prestaje sa radom u 15:10 ovim danima: nedelja, subota.
U koliko sati 466 autobus stiže?
Kada linija Beograd AS - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (Preko Avale) Autobus dolazi? Pogledaj uživo vremena dolaska za uživo vreme dolaska i kompletan pregled planiranog reda vožnje linije Beograd AS - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (Preko Avale) Autobus koja je najbliža tvojoj lokaciji
Koliko košta 466 (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) autobus cena prevoza?
Beograd AS - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/ (Preko Avale) (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) autobus cena prevoza je oko дин. or din.50.00.
Da li ima 466 autobus stajalište u mojoj blizini?
Klikni ovde da biste videli 466 autobus stajalište.
466 autobus Red vožnje
466 autobus trasa saobraća svai dan. Operativni sati su: 06:30 - 17:10
Dan | Radni sati | Frekvencija (min) |
---|---|---|
pon. | 06:30 - 17:10 | 120 - 320 |
uto. | 06:30 - 17:10 | 120 - 320 |
sre. | 06:30 - 17:10 | 120 - 320 |
čet. | 06:30 - 17:10 | 120 - 320 |
pet. | 06:30 - 17:10 | 120 - 320 |
sub. | 06:30 - 15:10 | 520 |
ned. | 06:30 - 15:10 | 520 |
Lasta autobus Servisna obaveštenja
Vidite sva obaveštenja o 466 (od Bas), uključujući informacije o statusu u realnom vremenu, autobus kašnjenjima, promenama trase, promenama mesta stajališta, i svim ostalim promenama usluga. Koristite pregled mape 466 (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) u realnom vremenu i pratite autobus dok se kreće na mapi. Preuzmite aplikaciju Lasta za sve informacije sada.
Linija 466 - autobus cena
Lasta 466 (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) cena vožnje je oko дин. or din.50.00. Cene se mogu menjati na osnovu različitih faktora. Za više informacija o cenama karata agencije Lasta otvorite Moovit aplikaciju ili službeni sajt agencije Lasta.
466 (Lasta)
Prvo stajalište trase linije 466 autobus je Bas a poslednje stajalište je Vrčin - Centar. 466 (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) saobraća tokom svaki dan.
Dodatne informacije: 466 ima 23 stajališta a ukupno vreme vožnje na ovoj trasi je prosečnih 54 minuta.
Na putu si? Pogledaj zašto preko 1.5 miliona korisnika veruje Moovitu kao najboljoj aplikaciji za gradski prevoz. Moovit ti pruža Lasta preporučene trase, uživo vreme dolaska za autobus , uživo smernice, mape trasa linija u gradu Beograd, i pomaže ti da pronađeš tebi najbližu 466 autobus stajališta. Nemaš internet konekcije? Preuzmi PDF mapu za korišćenje van mreže i autobus red vožnje za liniju 466 autobus će biti uvek sa tobom na tvom putovanju.
Linija 466 u stvarnom vremenu Autobus praćenje
Pratite liniju 466 (Beograd As - Vrčin /Jaričište/ - Vrčin /Centar/) na karti uživo u stvarnom vremenu i pratite njenu lokaciju kako se kreće između stanica. Koristite Moovit kao praćenje 466 autobus linije ili aplikaciju Lasta autobus za praćenje uživo i nikada ne propustite svoj autobus.
Koristite aplikaciju kao alat za planiranje putovanja Lasta ili alat za planiranje putovanja za Tramvaj, Trolejbus, Voz ili Autobus da isplanirate svoju rutu oko Beograd. Alat za planiranje puta ažuriranje podataka za Lasta i svaki autobus, uključujući činiju 466, u Beograd
466 - Alternativne trase
Lasta u graduBeograd
- 4428A - Sopot AS - Dučina - Slatina - Barajevo AS/ Red vožnje
- 133L - Vrbovno /Selo - Lil. kuća/ - Leskovac /Crkva/ - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 120 - Železnička stanica Lazarevac - Železnička stanica Lazarevac/ Red vožnje
- 923 - Obrenovac AS - Skela - Obrenovac AS/ Red vožnje
- 461 - Šumice - Vrčin /Ramnice// Red vožnje
- 581 - Beograd AS - Lazarevac AS/ Red vožnje
- 4403 - Sopot AS - Ralja - Parcani /Brđani// Red vožnje
- 4402 - Sopot AS - Parcani /Brđani/ - Dučina /Spomenik/ - Stojnik/ Red vožnje
- 5534A - Barajevo AS - Srednji kraj - Karaula - Barajevo AS/ Red vožnje
- 356 - Šumice - Grocka - Brestovik - Pudarci /Ilinski kraj// Red vožnje
- 5521A - Barajevo AS - Veliki Borak - Boždarevac/ Red vožnje
- 493A - Beograd AS - Mladenovac AS (Autoputem)/ Red vožnje
- 5521 - Barajevo AS - Veliki Borak/ Red vožnje
- 5523 - Barajevo AS - Lisović /Pajšuma/ - Guberevac/ Red vožnje
- 130 - Lazarevac AS - Mirosaljci - Gunjevac/ Red vožnje
- 162A - Lazarevac AS - Bistrica - Kruševica/ Red vožnje
- 4406C - Sopot AS - Rogača /Preki put/ - Drlupa - Sibnica/ Red vožnje
- 4131 - Mladenovac AS - Crkvine - Beljevac - Markovac - Mladenovac AS/ Red vožnje
- 5536A - Barajevo AS - Ravni Gaj/ Red vožnje
- 936 - Obrenovac AS - Baljevac - Konatice/ Red vožnje