קו 53
בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 53 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס כרמים/עמק חרוד ומסתיים באולפנה/לוי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 53 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי (40 תחנות)
בי''ס כרמים/עמק חרוד
דבורה הנביאה/עמק האלה
הנביאים/יחזקאל הנביא
יחזקאל הנביא/שמואל הנביא
יחזקאל הנביא/עמק בית שאן
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
מרדכי (מוטה) גור/דוד אלעזר
בר לב /לסקוב
יהלום/תרשיש
יהלום/שבו
יהלום/אודם
אבני חושן/תכלת
לשם/תכלת
תכלת/אבני חושן
בי''ס ממלכתי ט'
חיים ברלב/משה דיין
משה דיין/חטיבת גולני
משה דיין/עמק בית שאן
דם המכבים/תלתן
תלתן/ד''ר משה סנה
עמק איילון /לבונה
עמק איילון/חרצית
עמק איילון/תלתן
ת. רכבת מודיעין מרכז
קניון עזריאלי
עמק דותן /נחל עיון
עמק דותן/עמק יזרעאל
נחל געתון/נחל דליה
נחל געתון/נחל הבשור
נחל פארן/עמק החולה
מרכז שרבט/עמק החולה
עמק החולה/עמק יזרעאל
עמק החולה /עמק יזרעאל
נהר הירדן/מעלה גדעון
נהר הירדן/מעלה עמיעז
נהר הירדן/נחל ציפורי
נחל גלים/נחל נעמן
שד. יצחק רבין/נחל נעמן
יהודה/שד. יצחק רבין
אולפנה/לוי
שאלות ותשובות לגבי קו 53
מתי מתחיל לפעול קו 53?
קו 53 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 53 מפסיק לעבוד?
קו 53 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 53?
כדי לראות מתי קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 53 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 53 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 53 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 53 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 53
קו 53 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:00 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ב׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ג׳ | 07:00 - 23:40 | 40 |
ד׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ה׳ | 06:00 - 23:30 | 20 - 25 |
ו׳ | 06:00 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:15 - 23:45 | 45 - 60 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל53 (מ בי''ס כרמים/עמק חרוד), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 53
תעריף הנסיעה ב53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
53 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 53 היא בי''ס כרמים/עמק חרוד והתחנה האחרונה היא אולפנה/לוי.
קו 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 53. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 53.
מעקב אחר קו האוטובוס 53 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 53 (בי''ס כרמים/עמק חרוד←אולפנה/לוי) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 53 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 53 ב-ישראל
53 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 153 - בגין/טרומפלדור-בית דגן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-22
- 242 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 328 - גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים<->אור החיים ט-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 15 - מסוף הרכבת הישן/איסוף-לוד<->מרכז מסחרי ב/דרך הרמ''א-לוד-10/ לוח זמנים
- 384 - שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב-לוד<->אזור התעשייה-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 11 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->צומת אור עקיבא למזרח-אור עקיבא-22/ לוח זמנים
- 1 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-3#/ לוח זמנים
- 777 - מסוף ג'ת-ג'ת<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 23 - השומרון/ותיקים-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-11/ לוח זמנים
- 153 - בית ספר לבנות בית רבקה-כפר חב''ד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 117 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->חניון הלאום/שד' הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 61 - ברטעה-בסמ''ה<->בית חולים הלל יפה-חדרה-10/ לוח זמנים
- 221 - שיבת ציון/טללים-ירושלים<->האדמו''ר מרוז'ין/בעל התניא-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 768 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->ת. רכבת חוף הכרמל-חיפה-10/ לוח זמנים
- 710 - דרך אהרון/דרך שרה-זכרון יעקב<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים