קו 56
נגוהות←קריית גת
אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 56 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) (מעודכן)
בקו 56 (נגוהות←קריית גת) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל בנגוהות/מרכז ומסתיים בת. מרכזית קריית גת/הורדה.
לוח הזמנים לקו 56 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:20. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 56 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נגוהות←קריית גת (12 תחנות)
נגוהות/מרכז
צומת מוצב שקף לצפון
צומת שקף לצפון
כיכר אמציה לצפון
צומת לכיש למערב
צומת שדה משה
שד. לכיש/שד. מלכי ישראל
שד. לכיש/שד. גת
שדרות לכיש/בריכה עירונית
משטרה/שדרות לכיש
תחנת רכבת קריית גת/כניסה
ת. מרכזית קריית גת/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 56
מתי מתחיל לפעול קו 56?
קו 56 מתחיל לפעול ב-08:45 בשישי
באיזו שעה קו 56 מפסיק לעבוד?
קו 56 מפסיק לפעול ב-13:15 בשישי
מתי מגיע קו 56?
כדי לראות מתי קו נגוהות←קריית גת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נגוהות←קריית גת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 56 (נגוהות←קריית גת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נגוהות←קריית גת (נגוהות←קריית גת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 56 של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 56 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 56 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 56 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 56
קו 56 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 14:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 14:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:45 - 13:15 | 135 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura)
צפה בכל העדכונים ל56 (מ נגוהות/מרכז), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 56 (נגוהות←קריית גת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 56
תעריף הנסיעה ב56 (נגוהות←קריית גת) של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura).
56 (אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura))
התחנה הראשונה של קו 56 היא נגוהות/מרכז והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית קריית גת/הורדה.
קו 56 (נגוהות←קריית גת) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 56. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 56.
מעקב אחר קו האוטובוס 56 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 56 (נגוהות←קריית גת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 56 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 56 ב-ישראל
56 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) בישראל
- 943 - מסוף בית שאן/איסוף-בית שאן<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 168 - תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 25 - אלון 1-מטה בנימין<->משטרת מעלה אדומים/דרך הר הבית-מעלה אדומים-2#/ לוח זמנים
- 130 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מחנה עופר-מטה בנימין-1#/ לוח זמנים
- 363 - משעול החלמונית/דרך ההר-הר גילה<->שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 164 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->תחנת רכבת קלה גבעת התחמושת-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 129 - מסעף ביה''ח הדסה-מטה יהודה<->תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 137 - חניון הרטום-ירושלים<->מרכז מסחרי/אגן האיילות-גבעת זאב-1#/ לוח זמנים
- 252 - הר עמשא מרכז-הר עמשא<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 254 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-1#/ לוח זמנים
- 177 - היכל המשפט/שדרות הנשיא השישי-ירושלים<->עירייה-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 52 - שד. כלב בן יפונה/דוד המלך-קרית ארבע<->בית יתיר/מרכז-מצדות יהודה-1#/ לוח זמנים
- 411 - עירייה-ביתר עילית<->'מיצד א-אספר-2#/ לוח זמנים
- 156 - היכל המשפט/אבא אבן-ירושלים<->מחלף הראל-מבשרת ציון-1#/ לוח זמנים
- 267 - שדרות שז''ר/בנייני האומה-ירושלים<->סובת התאנה-אפרת-1#/ לוח זמנים
- 81 - חטיבת הביניים דקל וילנאי-מעלה אדומים<->העירית/הכרכום-מעלה אדומים-2#/ לוח זמנים
- 88 - דרך צמח השדה/העירית-מעלה אדומים<->בית ספר אופק-מעלה אדומים-1#/ לוח זמנים
- 139 - התן/השופר-גבעת זאב<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 465 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->גני ילדים/היובל-קדומים-1#/ לוח זמנים
- 22 - דרך הר הבית/האשל-מעלה אדומים<->ורד יריחו-ורד יריחו-1#/ לוח זמנים