קו 883
מודיעין עילית←ראשון לציון
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 883 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף מודיעין עילית ומסתיים ביוסף בורג/משואות יצחק.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 883 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין עילית←ראשון לציון (20 תחנות)
מסוף מודיעין עילית
ת. רכבת מודיעין מרכז
ההגנה/חי''ש
ההגנה/חיים סירני
ההגנה/וייסבורג
ההגנה/מנוחה ונחלה
עזרא/וייס יום טוב
משטרה/הרצל
פארק המדע/ויצמן
ת. מרכזית נס ציונה
קניותר/ויצמן
ויצמן/מרגולין
ת. רכבת ראשונים
הכרמל/הרצל
ירושלים/ביל''ו
ירושלים/הגדוד העברי
ירושלים/דוד הראובני
ירושלים/השומר
גבעתי/שלמה אלירז
יוסף בורג/משואות יצחק
שאלות ותשובות לגבי קו 883
מתי מתחיל לפעול קו 883?
קו 883 מתחיל לפעול ב-06:45 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 883 מפסיק לעבוד?
קו 883 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 883?
כדי לראות מתי קו מודיעין עילית←ראשון לציון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין עילית←ראשון לציון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין עילית←ראשון לציון (מודיעין עילית←ראשון לציון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 883 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 883 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 883 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 883 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 883
קו 883 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 06:45 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ב׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ג׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ד׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ה׳ | 06:45 - 22:30 | 135 - 375 |
ו׳ | 06:45 - 14:45 | 150 - 330 |
ש׳ | 22:10 - 23:40 | 90 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל883 (מ מסוף מודיעין עילית), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 883
תעריף הנסיעה ב883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
883 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 883 היא מסוף מודיעין עילית והתחנה האחרונה היא יוסף בורג/משואות יצחק.
קו 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 883. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 883.
מעקב אחר קו האוטובוס 883 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 883 (מודיעין עילית←ראשון לציון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 883 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 883 ב-ישראל
883 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 244 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מעגלי הרי''ם לוין/האדמורים מגור-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 284 - ממילא/קריב-ירושלים<->שד.הרי יהודה/הר כתרון-צור הדסה-10/ לוח זמנים
- 635 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בת חפר/שדרות עמק חפר-בת חפר-20/ לוח זמנים
- 113 - עמק דותן/עמק יזרעאל-מודיעין מכבים רעות<->וולפסון/קפלן-ירושלים-11/ לוח זמנים
- 55 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות הרכס/היער-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 334 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 324 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 55 - עוזי חיטמן/דליה רביקוביץ-רמלה<->בורוכוב/אבן גבירול-רמלה-10/ לוח זמנים
- 208 - מסוף שוהם-שוהם<->מחנה צבא/אהרון יריב-רמת השרון-10
- 875 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->שדרות האמוראים/רבינא-בית שמש-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 93 - יהלום/תרשיש-מודיעין מכבים רעות<->יהודה/ראובן-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 104 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 4 - שדרות אביי ורבא /יהודה הנשיא-מודיעין עילית<->מסילת ישרים/מסוף-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 33 - יצחק רבין /נחל צלמון-מודיעין מכבים רעות<->עירייה-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 59 - עירייה-מודיעין מכבים רעות<->דרך מנחם בגין/מסוף-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 229 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 21 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->שרון/גולן-קרית שדה התעופה-10/ לוח זמנים
- 584 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים